Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium M

CENA: od 213,00 PLN do 389,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

EAN: 4006501725653

KRAJ: Niemcy

Deska do prasowania Leifheit AirSteam Premium M 72565 Lekka Deska do prasowania Leifheit AirSteam Premium M 72565 to niezwykle lekka i ułatwiająca prasowanie deska, która doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Blat tego modelu powstał z wysokiej jakości tworzywa sztucznego EPP. Materiał ten nie odkształca się pod wpływem ciepła i sprawia, że prasowanie jest bardzo komfortowe, a waga deski o wiele lżejsza od np. konstrukcji stalowych. Mobilna Dzięki wyjątkowej lekkości (całość waży tylko ok. 5,4 kg), deska do prasowania Leifheit AirSteam Premium M 72565 łatwo się rozkłada, przenosi i przechowuje. Stabilny stelaż niwelujący nierówności podłoża został wyposażony w antypoślizgowe nakładki i zabezpieczenie przed samodzielnym rozłożeniem podczas np. przenoszenia deski. Na blacie znajduje się pokrowiec, który wykonano z czystej, perforowanej bawełny. Materiał ten gwarantuje świetną przepuszczalność pary wodnej. Duża powierzchnia Blat deski do prasowania Leifheit AirSteam Premium M 72565 ma powierzchnię o wymiarach 120 x 38 cm, dzięki czemu komfortowo można prasować na nim każdą standardową garderobę. Z modelem zintegrowana jest uniwersalna podstawka do stacji parowych o wymiarach 36,5 x 27 cm, na którą można także wygodnie odstawić żelazko. Dodatkowo zamocowany jest do niej uchwyt na kabel, by ten nie przeszkadzał podczas prasowania oraz drążek na wieszaki, by móc od razu wygodnie rozwiesić uprasowane ubranie. Regulacja wysokości Deska do prasowania Leifheit AirSteam Premium M 72565 posiada regulowaną wysokość w zakresie od 76 do 100 cm, co pozwala na idealne dopasowanie do wzrostu osoby, która będzie korzystać z tego modelu. Deska po złożeniu ma wymiary: 153 cm wys. x 49 cm szer. x 8 cm gł. Została wyprodukowana w Europie i jest objęta 5-letnią gwarancją.

AIRSTEAMPREMIUMM Leifheit w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Deski do prasowania produkt Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium M znajdował się na 15 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 213,89 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Deski do prasowania aktualnie lepiej sprzedaje się RORETS EXCLUSIVE Black . Średnia cena tego produktu w sklepach to 142,61 zł i jest ona niższa o 30,54% od średniej ceny w kategorii Deski do prasowania.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Deski do prasowania znajduje się Deska do prasowania Vileda Viva Express Smart .

Deska do prasowania LEIFHEIT AirSteam Premium M w rankingu sprzedaży urządzeń marki Leifheit w ogóle aktualnie znajduje się na 23 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Leifheit jest Rękawnik do prasowania Stabil firmy Leifheit - 71816 . Aktualnie najlepszym produktem marki Leifheit jest Suszarka stojąca Leifheit Pegasus 200 .

Leifheit znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Deski do prasowania. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Leifheit w tej kategorii jest Deska do prasowania LEIFHEIT AirBoard Compact M .

Większym zainteresowaniem cieszą się Deski do prasowania Rorets. Na przykład Deska do prasowania RORETS Next 9738-01260 .

Urządzenia Leifheit w kategorii Deski do prasowania są średnio tańsze niż Deski do prasowania w ogóle.

Aktualnie Leifheit jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Leifheit > Deski do prasowania Leifheit

Podobne produkty: deska do prasowania LEIFHEIT airsteam premium l deska do prasowania LEIFHEIT airactive m advanced suszarka do ubran Leifheit classic 200 easy Suszarka na grzejnik Leifheit quartett duo Suszarka ogrodowa LEIFHEIT linomatic 400 deluxe brit premium adult Small 3kg brit premium junior Medium 15kg brit premium light 15kg HMS premium crunch Wanna prostokątna Besco optima Premium 170x70 brit premium adult Large 15kg Wanna prostokątna Besco talia Premium 160x75 Dron PROLINK air premium s1 GARDENA premium szybkozłącze 3/4" 18256 20

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: