Piekarnik GOTIE GPP-400

CENA: od 1363,21 PLN do 1363,21 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Elektryczny piekarnik parowy GOTIE GPP-400 to zaawansowane urządzenie kuchenne, które łączy wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Wykorzystaj je jako tradycyjny, wolnostojący piekarnik lub użyj funkcji pary, by przyrządzić coś zupełnie nowego! Rozbudowany, czytelnie opisany panel sterowania z wyświetlaczem pozwala na wybór jednej z aż dziesięciu funkcji. Urządzanie wyposażone jest w wysokowydajny silnik o mocy 2100W, który gwarantuje szybkie i sprawne pieczenie oraz gotowanie potraw. Dzięki dotykowemu panelowi sterowania w prosty sposób wybierzesz program oraz ustawisz optymalny czas i temperaturę pieczenia. Unikalną cechą piekarnika GPP-400 jest funkcja gotowania i pieczenia z użyciem pary. Specjalny zbiornik na wodę umieszczony w urządzeniu uwalnia w trakcie pracy ilość pary odpowiednią dla różnych typów produktów i potraw. Za pomocą piekarnika parowego GOTIE możesz również odgrzać dowolne danie, które dzięki parze nie wyschnie tak, jak dzieje się to w tradycyjnych mikrofalówkach. Stonowana, elegancka kolorystyka – srebro, czerń i szkło - składają się na obraz modernistycznego piękna. Elektryczny piekarnik parowy GOTIE został zaprojektowany, by ułatwić przyrządzanie potraw każdemu – niezależnie od talentu kulinarnego. Z powodzeniem jest w stanie zastąpić kilka urządzeń: tradycyjny piekarnik, parowar, frytownicę czy mikrofalówkę! Piekarnik parowy GOTIE posiada funkcję automatycznego czyszczenia - wystarczy wlać roztwór wody i środka czyszczącego do zbiornika oraz uruchomić program czyszczenia. Wszystkie urządzenia GOTIE wykonane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Blokada panelu sterowania jednym przyciskiem ochroni urządzenie przed kreatywnością twoich pociech, a automatyczny system zatrzyma pracę piekarnika po otwarciu drzwiczek. Wysoka jakość elementów sterujących i grzewczych gwarantuje długą i niezawodną pracę....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 11 miejscu w kategorii Piekarniki a biorąc pod uwagę tylko produkty Gotie znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 1 453,57 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Piekarnik BOSCH HBA534EB0 . Aktualnie Piekarnik BOSCH HBA534EB0 jest do nabycia w sklepach w cenie około 1 358,42 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 17,85% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Piekarniki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Piekarnik LUND 68051 .

Piekarnik GOTIE GPP-400 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Gotie w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Gotie jest Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Gotie GNA351 . Aktualnie najlepszym produktem marki Gotie jest Koc rozgrzewający Gotie GKE150 .

Gotie nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Piekarniki, Piekarniki Gotie znajdują się dopiero na 14 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Gotie w tej kategorii jest Piekarnik GOTIE GPP-400 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Piekarniki AEG. Na przykład Piekarnik AEG BPE742320M .

Urządzenia Gotie w kategorii Piekarniki są średnio droższe niż Piekarniki w ogóle. Piekarniki Gotie stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Gotie najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Gotie > Piekarniki Gotie

Podobne produkty: Nadstawka do jabłek GOTIE gsj b500 Piekarnik TEKA hrb 6100 vns 111010009 Piekarnik TEKA hrb 6100 ats 111010007 Piekarnik TEKA hlb 8600 Piekarnik Candy fcr 824 ba e Piekarnik BEKO bis14300bps Piekarnik Teka hlb 822 Piekarnik SMEG sf6400tvn Piekarnik Whirlpool akzm8420ix Piekarnik SMEG sf6905n1 Piekarnik Teka hsb 615 Piekarnik Candy fcts886x WIFI

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: