Piekarnik EB7541DB Fine AMICA

Piekarnik EB7541DB Fine AMICA

CENA: od 799,00 PLN do 899,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Piekarnik EB7541DB Fine AMICA

Równomierne pieczenie
Koniec z nieudanymi wypiekami! Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Dzięki temu możesz przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.

Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)
Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP
Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą łatwo o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic, które wyposażone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie. Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i mocno obciążoną blachę.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Klasa energetyczna: A
Wszystkie rachunki idą w górę. Martwisz się? Nie z piekarnikiem Amica! Klasa energetyczna A plus pozwala na oszczędne korzystanie z piekarnika, przy maksymalnym jego wykorzystaniu. Lubisz dużo piec? Piekarnik Amica jest dla Ciebie! Przyjemność i oszczędność za jednym razem.

Supergrill
Udany grill o każdej porze roku? Z piekarnikiem Amica to możliwe! Dzięki funkcji Supergrill opiekać możesz większe porcje mięsa, mając pewność, że zawsze będą one miękkie w środku z pysznie chrupiącą skórką.

Liczba funkcji piekarnika: 10
Lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Piekarniki Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym Szybki nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Łatwy demontaż drzwi
Lubisz ład i porządek w kuchni? To praktyczne rozwiązanie jest dla Ciebie. W szybki i łatwy sposób zdemontujesz drzwi piekarnika dzięki specjalnym zatrzaskom. Dostęp do wnętrza komory pozwoli wyczyścić najbardziej niedostępne miejsca.

Drabinki boczne
Dzięki zamontowanym w komorze bocznej piekarnika drabinkom w łatwy sposób włożysz blachy i z taką samą lekkością je wyjmiesz. Możesz dokupić także prowadnice teleskopowe, które przytwierdzone do drabinek pozwolą jeszcze praktyczniej korzystać z piekarnika. Drabinki w łatwy sposób można zdemontować, aby wnętrze piekarnika lśniło czystością i ponownie je założyć dzięki specjalnym zaczepom. Praktycznie i nowocześnie!

 • Drabinka suszarnicza
 • Szerokość:: 59,5 cm
 • Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts) (Steruj wygodnie piekarnikiem za pomocą sensorów i pokręteł, ustaw czas pieczenia, a piekarnik wyłączy się sam i poinformuje się o tym.)
 • Grzałka górna: 900 W
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP: 1 szt. (Prowadnice ułatwiają pełne wysuwanie gorących, obciążonych blach, a specjalne hamulce zapobiegają ich cofaniu.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 10 (10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Wysokość:: 59,5 cm
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Liczba blach:: 2
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Szyba refleksyjna
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Moc całkowita: 3,1 kW
 • Sterowanie: sensorowe i pokrętłami
 • Kolor: Czarny matowy
 • Supergrill: Supergrill (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Głębokość:: 57 cm
 • Łatwy demontaż drzwi (Drzwi i szyby piekarnika można w łatwy i samodzielny sposób zdemontować i wyczyścić.)
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Pojemność piekarnika: 65 l
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)

Produkt w rankingach sprzedaży:

Piekarnik EB7541DB Fine AMICA znajduje się na 2 miejscu wśród wszystkich Piekarniki i na 1 miejscu wśród Piekarniki Amica. Jego średnia cena wynosi 1 012,42 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Piekarniki aktualnie najlepiej sprzedaje się Piekarnik LUND 68051 . Aktualnie Piekarnik LUND 68051 jest do nabycia w sklepach w cenie około 249,54 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 84,91% niższa niż inne podobne produkty.

Piekarnik EB7541DB Fine AMICA w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 21 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Odkurzacz Amica Bagio Eco VM3044 - bezworkowy . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Piekarniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Piekarnik Amica ED37210B X-TYPE .

Urządzenia Amica w kategorii Piekarniki są średnio tańsze niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Piekarniki Amica

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Fragment opisu producenta: Na przestrzeni lat istnienia przedsiębiorstwa wielokrotnie zmieniano jego nazwę oraz strukturę Zobacz więcej o producencie Amica
Podobne produkty: Piekarnik AMICA eb7541hb FINE Piekarnik do zabudowy Amica eb7521b Fine Pyroliza piekarnik z plyta Amica ehe 12503 E piekarnik z plyta Amica ehe 12505 B Piekarnik z mikrofala Amica ebc 63401 S Piekarnik nebi7542baa Amica Piekarnik mebc7551aa SOFT Amica Piekarnik elektryczny Amica ammb44e2gcw X-Type Piekarnik ebi7542aa Amica Piekarnik Amica ed37614b x type steam Amica Piekarnik Amica eb 7112.3

polecane sklepy

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według:

Brak ocen

Brak ocen

Brak ocen

AMICA PIEKARNIK EB7541DB FINE

Aktualizacja: 16/1/2021