Zegarek sportowy z GPS Polar Ignite

CENA: od 799,00 PLN do 1000,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 17

Zegarek fitnes z GPS i optycznym pomiarem tętna z nadgarstka.Polar Ignite to wodoodporny zegarek fitness z GPS i zaawansowanym pomiarem tętna z nadgarstka. Ten partner treningowy nowej generacji pozwoli Ci uwolnić potencjał i pokonać własne granice we właściwy sposób. Polar Ignite dostarcza informacji na temat Twojej aktywności oraz wyświetla wskazówki każdego dnia. Polar Ignite to uniwersalny zegarek fitness, który zaplanuje treningi za Ciebie. Powiedz „nie” wypaleniu treningowemu. Nie trać czasu na poszukiwanie idealnego planu treningowego – funkcja FitSpark przygotuje propozycje, dostosowane do Twojego aktualnego stanu regeneracji i kondycji. Wykorzystaj zajęcia fitness do maksimum. Uwolnij swój potencjał podczas ćwiczeń grupowych – monitoruj tętno, dowiedz się, ile kalorii udało Ci się spalić, a następnie przeglądaj zaawansowane podsumowania. Monitoruj biegi, spacery i wycieczki rowerowe. Polar Ignite to świetny partner treningowy do biegania, jazdy na rowerze i innych aktywności na świeżym powietrzu. Wbudowany GPS rejestruje prędkość, dystans i trasę. Oprócz niezbędnych funkcji, takich jak całodobowy pomiar aktywności, licznik kroków i spalonych kalorii, Polar Ignite zapewnia również dokładne informacje dotyczące regeneracji i aktualnej kondycji. Odpowiedni sen to podstawa udanego dnia. Funkcja Nightly Recharge™ wskazuje w jakim stopniu zregenerowałeś się podczas snu po codziennych obowiązkach i treningach, pomagając w dokonaniu optymalnych wyborów kolejnego dnia. Lekki design Polar Ignite jest zoptymalizowany do całodobowego użytku. Możesz nosić go przez cały czas, gdyż idealnie pasuje do codziennych i sportowych stylizacji. Bez ograniczeń w stylu. Dopasuj Polar Ignite do dowolnej stylizacji – możesz używać tego zegarka ze wszystkimi standardowymi paskami o szerokości 20 mm....

Zegarki sportowe Polar

Polar to istniejąca od 1977 roku fińska firma działająca na całym świecie. Zajmuje się produkcją zegarków sportowych i elektroniki rowerowej. Pierwsze produkty firmy to były ...

IGNITE Polar w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Zegarek sportowy z GPS Polar Ignite cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 8 miejscu w kategorii Zegarki sportowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 790,32 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Zegarki sportowe aktualnie lepiej sprzedaje się Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02) . Aktualnie Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02) jest do nabycia w sklepach w cenie około 2 713,03 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 70,04% wyższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Zegarki sportowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Polar Ignite w rankingu sprzedaży urządzeń marki Polar w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Polar jest zegarek sportowy z funkcją GPS POLAR M430 . Aktualnie najlepszym produktem marki Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H10 .

Polar znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Polar w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X zielony .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zegarki sportowe Garmin. Na przykład Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Pro (010-02158-02) .

Urządzenia Polar w kategorii Zegarki sportowe są średnio tańsze niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Polar jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Polar > Zegarki sportowe Polar

Podobne produkty: Zegarek sportowy z gps Polar grit x zielony Zegarek multisportowy z gps i pomiarem pulsu POLAR vantage v Titan Zegarek sportowy z gps Polar grit x czarny Garmin venu

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

OCENA:

Zegarek sportowy POLAR Ignite M/L Biały

Aktualizacja: 16/9/2021

Zegarek sportowy POLAR Ignite S Biały
Zegarek sportowy POLAR Ignite M/L Czarno-miedziany
Zegarek sportowy POLAR Ignite M/L Żółty

Brak ocen

Zegarek fitness Polar Ignite 725882047904 kwarcowy Polar

Aktualizacja: 16/9/2021

Zegarek fitness Polar Ignite 725882047881 kwarcowy Polar
Zegarek fitness Polar Ignite 725882052304 kwarcowy Polar
Zegarek fitness Polar Ignite 725882047928 kwarcowy Polar
Zegarek fitness Polar Ignite 725882052816 kwarcowy Polar
Zegarek fitness Polar Ignite 725882049892 kwarcowy Polar

Brak ocen

Polar Ignite S (biały) Ignite S (biały) Polar

Aktualizacja: 16/9/2021

Polar Ignite M/L (biały) Ignite M/L (biały) Polar

Brak ocen

Zegarek fitness z GPS i pomiarem pulsu POLAR IGNITE czarny M/L

Aktualizacja: 16/9/2021

Zegarek fitness z GPS i pomiarem pulsu POLAR IGNITE czarny M/L + dodatkowy pomarańczowy pasek GRATIS

OCENA:

Polar Ignite M/L (biały) - Kup na Raty - RRSO 0%

Aktualizacja: 15/9/2021

Polar Ignite S (biały) - Kup na Raty - RRSO 0%