Końcówki do szczoteczek Oral-B EB50-2 2szt.

CENA: od 39,94 PLN do 63,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Końcówki do szczoteczek Oral-B EB50-2 2szt. Oral-B CrossAction Black Końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych 2xKońcówka Black CrossAction to jedna z najbardziej zaawansowanych wymiennych końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B. Wyposażono ją w ułożone pod specjalnym kątem włókna, które usuwają do 100% więcej płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka manualna. Kształt główki Oral-B CrossAction ze specjalnie zaprojektowanymi włóknami pozwala dokładnie otoczyć każdy ząb. Te wyjątkowe włókna docierają głęboko do przestrzeni międzyzębowych, usuwając płytkę bakteryjną i pozostawiając całą jamę ustną czystszą niż w przypadku użycia zwykłej szczoteczki manualnej. Kompatybilna ze szczoteczkami Oral-B Genius, Pro, Smart i Vitality. Każdy zestaw zawiera 2 końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych Oral-B Black CrossAction.Cechy i właściwości: Precyzyjnie nachylone włókna docierają głęboko do przestrzeni międzyzębowych Włókna czyszczą każdy ząb z osobna, aby pomóc usuwać do 100% płytki bakteryjnej Kiedy włókna Indicator wyblakną, należy wymienić końcówkę szczoteczki do zębów, aby przywrócić jej wcześniejszą skuteczność czyszczenia Końcówka pasuje do wszystkich szczoteczek elektrycznych Oral-B, z wyjątkiem szczoteczek sonicznych Oral-B Oral-B – marka nr 1 używana przez dentystów na całym świecie

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Końcówki do szczoteczki produkt Końcówki do szczoteczek Oral-B EB50-2 2szt. znajdował się na 10 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 28,56 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Końcówki do szczoteczek Oral-B EB50-2 2szt. systematycznie rośnie w rankingach sprzedaży w kategorii Końcówki do szczoteczki.

W kategorii Końcówki do szczoteczki aktualnie lepiej sprzedaje się Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX 6014 PRORESULTS (4szt.) . Produkt ten jest droższy o 44,19% od innych w kategorii Końcówki do szczoteczki a jego aktualna uśredniona cena wynosi 68,85 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Końcówki do szczoteczki znajduje się Philips HX 6064 DiamondClean .

Końcówki do szczoteczek Oral-B EB50-2 2szt. w rankingu sprzedaży urządzeń marki Braun w ogóle aktualnie znajduje się na 16 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Folia + nóż Combi Pack Braun Series 3 32S / 32B . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Braun Oral-B Vitality 100 CrossAction .

Braun znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Końcówki do szczoteczki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Końcówki Oral-B Precision Clean EB 20-4 4szt .

Urządzenia Braun w kategorii Końcówki do szczoteczki są średnio tańsze niż Końcówki do szczoteczki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Braun > Końcówki do szczoteczki Braun

Fragment opisu producenta: Tak właśnie narodził się związek Brauna z branżą małych urządzeń AGD Zobacz więcej o producencie Braun
Podobne produkty: koncowka do szczoteczek Oral-B eb50 Końcówki Oral-B Precision Clean eb 20 6 6szt Końcówki Oral-B Precision Clean eb 20 8 8szt Zestaw szczoteczek BRAUN Refill se80mv Wkłady do mopa Vileda Super mocio 3action velour 2szt. Wkłady do mopa Vileda easy wring clean Turbo 2szt. Główki do szczoteczek sonicznych (włosie średnie) Teesa tsa8017 Wkłady do mopa Vileda virobi 40 sztuk Główki do szczoteczek sonicznych (włosie miękkie) Teesa tsa8014 Główki do szczoteczek sonicznych (włosie średnie) Teesa tsa8012 Główki do szczoteczek sonicznych (włosie twarde) Teesa tsa8013 szczoteczka do zebow Oral-B pro 2000n szczoteczka do zebow Oral-B pro 8000n Genius royal canin Maxi sterilised 2x12kg royal canin urban life Junior Large Dog 2x9kg

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: