Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun EB 60-4

CENA: od 47,00 PLN do 92,87 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Oral-B Sensi Ultrathin Końcówki do szczoteczek elektrycznych x4Poznaj końcówkę do szczoteczek elektrycznych Sensi Ultrathin zaprojektowaną przez Oral-B – markę numer 1, polecaną przez dentystów na całym świecie. Zaokrąglona końcówka w kształcie płatka kwiatu została opracowana we współpracy ze stomatologami. Posiada dwa rodzaje włókien: miękkie i wyjątkowo cienkie – delikatne dla dziąseł, oraz zwykłe – bezwzględne dla płytki nazębnej. Sensi Ultrathin usuwa aż do 100% więcej płytki nazębnej i zmniejsza zapalenie dziąseł o 100% w porównaniu ze szczoteczką manualną. Ta wyjątkowa kombinacja supercienkich włókien oraz włókien o zaokrąglonych końcówkach sprawia, że Sensi Ultrathin jest idealnym rozwiązaniem dla osób o wrażliwej jamie ustnej oraz dla każdego, kto preferuje łagodne, a zarazem skuteczne czyszczenie. Kompatybilna z Oral-B Genius 8000 i 9000, Oral-B Smart 4000, 49000, 5000, 6000, 6500 i 7000, Oral-B PRO 600, 650, 1000, 2000, 2500 i 3000, oraz ze wszystkimi modelami szczoteczek Oral-B Vitality i Vitality Plus. Każdy zestaw zawiera 4 końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych Oral-B Sensitive Ultrathin.Cechy i właściwości: Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, poprawiając stan zdrowia dziąseł Zmniejsza zapalenie dziąseł o 100% w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną Zaprojektowana we współpracy z dentystami: okrągła końcówka z kombinacją włókien supercienkich oraz zwykłych jest delikatna dla dziąseł, ale bezwzględna dla płytki nazębnej Kompatybilna z rączkami szczoteczek akumulatorowych Oral-B, z wyjątkiem szczoteczek sonicznych Oral-B, marka najczęściej używana przez dentystów na całym świecie W zestawie: 4 końcówki do elektrycznych szczoteczek do zębów Sensi Ultrathin...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Końcówki do szczoteczki produkt Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun EB 60-4 znajdował się na 10 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 43,61 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Końcówki do szczoteczki aktualnie lepiej sprzedaje się Końcówki ProResults ST. HX6012/07 . Aktualnie Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun EB 60-4 jest do nabycia w sklepach w cenie około 40,23 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 18,38% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Końcówki do szczoteczki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Philips HX 6064 DiamondClean .

Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun EB 60-4 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Braun w ogóle aktualnie znajduje się na 12 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Termometr Braun ThermoScan 7 IRT6520 . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Braun Oral-B Vitality 100 CrossAction .

Braun znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Końcówki do szczoteczki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun EB10-2 .

Urządzenia Braun w kategorii Końcówki do szczoteczki są średnio tańsze niż Końcówki do szczoteczki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Braun > Końcówki do szczoteczki Braun

Fragment opisu producenta: W katalogu produktów znajdziemy automaty do parzenia kawy, miksery, blendery, czajniki, tostery, termometry, żelazka, suszarki do włosów, prostownice, lokówki, elektryczne maszynki do golenia, trymery, depilatory oraz szczoteczki elektryczne Zobacz więcej o producencie Braun

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: