Końcówki Sensitive HX6052/07 2szt.

CENA: od 54,99 PLN do 79,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Końcówki Sensitive HX6052/07 2szt. Niezwykle delikatne czyszczenie i wyjątkowy komfort. Doskonałe czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł 2 sztuki w opakowaniu Rozmiar standardowy Na kliknięcie Do wrażliwych zębów i dziąseł Ta główka szczoteczki Philips Sonicare ma wyjątkowo miękkie włosie, które umożliwia delikatne, a jednocześnie skuteczne czyszczenie. Włosie jest specjalnie przycięte, aby chronić zęby i zapewnić łagodniejsze szczotkowanie. Produkt dostępny jest także w mniejszym, kompaktowym rozmiarze umożliwiającym precyzyjne czyszczenie. Badania kliniczne wykazały, że główka szczoteczki Philips Sonicare Sensitive skuteczniej usuwa płytkę nazębną niż zwykła szczoteczka. W główkach szczoteczki Philips Sonicare zastosowano podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Niezrównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny umożliwia dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje delikatne, a zarazem skuteczne czyszczenie za każdym razem. Główkę można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki, dobrze się dopasowuje oraz ułatwia utrzymanie i czyszczenie. Główka pasuje do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence. Jak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została dokładnie przetestowana pod kątem skuteczności i trwałości. Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 11 miejscu w kategorii Końcówki do szczoteczki a biorąc pod uwagę tylko produkty Philips znajduje się na miejscu 5. Jego średnia cena wynosi 53,69 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Końcówki Sensitive HX6052/07 2szt. systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Końcówki do szczoteczki.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Końcówki do szczoteczek Oral-B EB50-2 2szt. . Średnia cena tego produktu w sklepach to 28,56 zł i jest ona niższa o 40,19% od średniej ceny w kategorii Końcówki do szczoteczki.

W ostatnim czasie w kategorii Końcówki do szczoteczki największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Philips HX 6064 DiamondClean .

Końcówki Sensitive HX6052/07 2szt. w rankingu sprzedaży urządzeń marki Philips w ogóle aktualnie znajduje się na 57 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Elektryczna szczoteczka HX6322/04 Sonicare For Kids Philips . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Golarka trymer Philips OneBlade QP2520/20 .

Philips znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Końcówki do szczoteczki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Końcówki do szczoteczki Philips Soniccare HX9044 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Końcówki do szczoteczki Braun. Na przykład Braun Oral-B Ortho Care Essentials OD17-3 .

Urządzenia Philips w kategorii Końcówki do szczoteczki są średnio droższe niż Końcówki do szczoteczki w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Philips > Końcówki do szczoteczki Philips

Fragment opisu producenta: Trudno wyobrazić sobie historię nowoczesnego świata bez żarówek, radioodbiorników, telewizorów, głowicowych golarek elektrycznych, kaset magnetofonowych czy płyt CD Zobacz więcej o producencie Philips
Podobne produkty: Końcówki Sensitive MINI hx6082 07 Wkłady VILEDA easy wring 2szt.

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: