BOSCH TWK 7809

CENA: od 135,99 PLN do 169,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Dominujący odcień:beżowy/brązowy;Typ grzałki:płaska grzałka płytowa;Filtr antywapniowy:tak;Dodatkowe opcje:automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, bezpiecznik termiczny;Gwarancja producenta:24 miesiące;Barwa:miedziany;Moc czajnika:2200 W;Obrotowa podstawa:tak;Podświetlenie wskaźnika poziomu wody:nie;Pojemność:1,7 litra;Regulacja temperatury:nie;Sygnalizacja dźwiękowa:nie;Wskaźnik poziomu wody:tak;Wykonanie:stal nierdzewna;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna , podstawka;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed przegrzaniem

Produkt w rankingach sprzedaży:

BOSCH TWK 7809 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Czajniki elektryczne. Jego średnia cena wynosi 152,22 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Płyta gazowa BOSCH POH6B6B10 . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Czajniki elektryczne. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Czajnik Bosch TWK3P420 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czajniki elektryczne Esperanza. Na przykład Czajnik Esperanza ALAMERE (EKK010W) .

Urządzenia Bosch w kategorii Czajniki elektryczne są średnio droższe niż Czajniki elektryczne w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Czajniki elektryczne Bosch

Fragment opisu producenta: Dzięki niemu firma należy do największych na świecie producentów części i akcesoriów samochodowych Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: