Czajnik BOSCH TWK 3A014

Czajnik BOSCH TWK 3A014

CENA: od 87,99 PLN do 114,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 4242002717586

KRAJ: Niemcy

Komfort i oszczędność na co dzieńW oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska.Nowoczesność i elegancjaCzajniki marki Bosch to połączenie najwyższej jakości materiałów i rozwiązań gwarantujących komfort użytkowania.Compact Class: doskonale dopasowanePrzy projektowaniu nowego zestawu śniadaniowego Compact Class skoncentrowaliśmy się na tym, co najistotniejsze. Wszystkie elementy kompletu oferują jakość i komfortową funkcjonalność za umiarkowaną cenę. Są nie tylko trwałe niezawodne, ale też wyjątkowo wygodne i łatwe w obsłudze. Dwie linie kolorystyczne oraz cztery kolory czajników pozwolą wybrać urządzenia doskonale dopasowane do wystroju Twojej kuchni.Zacznij dzień w dobrym stylu!Niezależnie jaki model wybierzesz, zawsze będziesz odczuwać satysfakcję z jego pracy.Czajnik bezprzewodowy Bosch TWK 3A014 CompactClass to wyjątkowo funkcjonalny i łatwy w obsłudze model potrzebny w kuchni każdej nowoczesnej pani domu. Posiada wiele przydatnych funkcji takich jak: zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika, automatyczne wyłączanie po zagotowaniu, automatyczne wyłączanie czajnika przy zdejmowaniu z podstawy, automatyczne otwieranie pokrywy za pomocą przycisku, dwustronny wskaźnik poziomu wody, które znacznie ułatwiają pracę w kuchni. To niewątpliwie urządzenie bardzo samodzielne. Dodatkowo obudowa ze specyficznego tworzywa zabezpiecza czajnik przed przegrzaniem. Natomiast filtr antywapniowy z tworzywa sztucznego sprawia, że woda przygotowana w tym czajniku jest wyjątkowo smaczna.

TWK3A014 Bosch w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Czajnik BOSCH TWK 3A014 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 81 miejscu w kategorii Czajniki elektryczne biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 89,33 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Czajnik elektryczny Adler AD 08 W . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 137,05 zł, więc Czajnik elektryczny Adler AD 08 W jest tańszy od średniej o 70,54%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Czajniki elektryczne to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Akumulatorowa pilarka tarczowa Bosch GKS 12V-26 12 V 85 mm . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Czajniki elektryczne, Czajniki elektryczne Bosch znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Czajnik Bosch TWK 8611 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czajniki elektryczne Adler. Na przykład Czajnik ADLER AD 1279 .

Urządzenia Bosch w kategorii Czajniki elektryczne są średnio droższe niż Czajniki elektryczne w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Obudowa czajnika plastikowe > Czajniki elektryczne plastikowe

Producent Bosch > Czajniki elektryczne Bosch

Pojemność 1.7l > Czajniki elektryczne 1.7l

Moc czajnika 2400W > Czajniki elektryczne 2400W

Fragment opisu producenta:

W Polsce firma posiada cztery fabryki, jedną w Mirkowie koło Wrocławia produkującą systemy hamulcowe oraz trzy fabryki sprzętu AGD (pralek, suszarek i zmywarek) w Łodzi

Zobacz więcej o producencie Bosch

Podobne produkty: Czajnik BOSCH twk 6303 BOSCH tat 3a014 Czajnik Bosch twk7507 czajnik elektryczny Bosch twk78a01 Czajnik BOSCH twk5p480 Czajnik Clatronic wks 3437 Czajnik OK. owk 402 W Czajnik Amica kd 1021 Czajnik russell hobbs Black Glass 19251 70 Czajnik Hyundai vk 232 Czajnik Hyundai vkc 717 Czajnik APOLLO czr 18 sil Czajnik KENWOOD sjm 610 Czajnik SENCOR swk 1505vt Czajnik bezprzewodowy GRAEF wk 701 Czajnik OPTIMUM cj 3000a Czajnik Esperanza ALAMERE ekk010w Czajnik OPTIMUM cj 2023 Czajnik Hyundai vk 319 Czajnik i zaparzacz CLATRONIC tks 3504 CLATRONIC

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: