Młynek elektryczny BOSCH MLYNEK DO KAWY TSM 6A017C

CENA: od 73,00 PLN do 99,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przed pracą bez pokrywy, zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:beżowy;Moc:180 W;Pojemność:75 g;Praca pulsacyjna (udarowa):tak;Regulacja stopnia rozdrobnienia kawy:nie;Rodzaj:młynek nożowy;Rodzaj noża:dwuskrzydłowy, stal nierdzewna;Wariantowanie seria :TSM6A;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Produkt w rankingach sprzedaży:

Młynek elektryczny BOSCH MLYNEK DO KAWY TSM 6A017C znajduje się na 6 miejscu wśród wszystkich Młynki do kawy i na 3 miejscu wśród Młynki do kawy Bosch. Jego średnia cena wynosi 74,07 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Młynek do kawy ESPERANZA EKC001K ESPERSSO . Młynek elektryczny BOSCH MLYNEK DO KAWY TSM 6A017C można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 35,06 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Młynki do kawy to 164,05 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 78,63%.

W ostatnim czasie w kategorii Młynki do kawy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Młynek BOSCH TSM6A013B .

Młynek elektryczny BOSCH MLYNEK DO KAWY TSM 6A017C w rankingu sprzedaży urządzeń marki Bosch w ogóle aktualnie znajduje się na 16 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Blender BOSCH MSM 66110 . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Młynki do kawy. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Młynek elektryczny BOSCH MLYNEK DO KAWY TSM 6A017C .

Większym zainteresowaniem cieszą się Młynki do kawy Esperanza. Na przykład Młynek Esperanza EKC007W .

Urządzenia Bosch w kategorii Młynki do kawy są średnio tańsze niż Młynki do kawy w ogóle.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Młynki do kawy Bosch

Kolor Kawowy > Młynki do kawy Kawowy

Fragment opisu producenta: Świadczy o tym fakt, że w ubiegłym dziesięcioleciu firma BSH stała się międzynarodowym eksporterem sięgającym wszystkich rynków świata Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 10 z 10

Sortuj według: