BOSCH BFR634GB1

BOSCH BFR634GB1 Duże zdjęcie

CENA: od 1896,99 PLN do 2175,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Automatyczny dobór czasu:podgrzewania, rozmrażania;Funkcje dodatkowe:5 poziomów mocy, 7 programów automatycznych, kolorowy wyświetlacz, oświetlenie LED, sygnał dźwiękowy zakończenia pracy, timer, wyświetlacz LCD, zegar;Funkcje podstawowe:podgrzewanie, rozmrażanie;Grill:brak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Moc mikrofal:900 W;Pojemność:21 litrów;Sposób otwierania drzwi:w bok - w prawą stronę;Sterowanie:elektroniczne - sensorowe;System rozprowadzenia mikrofal:z pojedynczego źródła ;Średnica talerza obrotowego:0 cm;Wariantowanie - seria:Bosch BF%634G;Wykończenie wnętrza:stal nierdzewna;Głębokość:31,8 cm;Szerokość:59,4 cm;Wysokość:38,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 82 miejscu w kategorii Kuchenki mikrofalowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Bosch znajduje się na miejscu 5. Jego średnia cena wynosi 1 927,75 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Kuchanka mikrofalowa Sharp R-200WW . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 665,89 zł, więc BOSCH BFR634GB1 jest tańszy od średniej o 64,13%.

W ostatnim czasie w kategorii Kuchenki mikrofalowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Kuchanka mikrofalowa SAMSUNG GE83X .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Bosch.

Nieco popularniejszym produktem Bosch jest Lodówka BOSCH KGN39MLEP . Aktualnie najlepszym produktem marki Bosch jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Bosch nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kuchenki mikrofalowe, Kuchenki mikrofalowe Bosch znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Bosch w tej kategorii jest Kuchenka mikrofalowa Bosch HMT84G451 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kuchenki mikrofalowe Medion. Na przykład Kuchenka mikrofalowa Medion MD14482 .

Urządzenia Bosch w kategorii Kuchenki mikrofalowe są średnio droższe niż Kuchenki mikrofalowe w ogóle. Kuchenki mikrofalowe Bosch stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Bosch jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Bosch > Kuchenki mikrofalowe Bosch

Ustawienie do zabudowy > Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Fragment opisu producenta: Grupa Bosch jest czołowym producentem sprzętu elektronicznego na świecie, jej działalność dzieli się na trzy podstawowe działy: techniki motoryzacyjnej, techniki przemysłowej oraz dział dóbr użytkowych i technicznego wyposażenia budynków Zobacz więcej o producencie Bosch

Wynik 1 - 10 z 10

Sortuj według: