Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1B

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

EAN: 5906006031602

KRAJ: Polska

Sterowanie mechaniczne
Steruj z łatwością i nie zawracaj sobie głowy skomplikowaną elektroniką! Nastaw czas pracy swojej mikrofalówki jednym ruchem za pomocą praktycznego pokrętła. To maksymalne uproszczenie obsługi pozwoli Ci cieszyć się długo funkcjonalnością sprzętu. Łatwo utrzymasz go w czystości, a do tego wyróżnia się elegancją minimalistycznego designu.

MultiWave System
Zmorą wszystkich użytkowników mikrofalówek jest nierównomierne podgrzewanie potrawy. Zwykle wygląda to tak, że podgrzewany obiad na zewnętrz jest maksymalnie gorący a w środku ciągle zimny. W tej kuchence zwiększono ilość punktów, z których wydobywają się mikrofale aby docierały równomiernie do całej przestrzeni. Dodatkowo obracający się talerz pomaga mikrofalom podgrzewać potrawę równomiernie.

Rozmrażanie czasowe
Jeśli chcesz przyrządzić większą porcję zamrożonego mięsa, z tą kuchenką mikrofalową zrobisz to bardzo prosto. Ustaw jedynie czas rozmrażania, a kuchenka błyskawicznie rozmrozi potrawę.

 • Talerz obrotowy: fi 25,5 cm (Obrotowy talerz zapewnia równomierne podgrzanie potrawy.)
 • Otwieranie przyciskiem
 • Zegar: mechaniczny 35 min
 • Wysokość:: 25,9 cm
 • Sterowanie:: mechaniczne (Sterowanie mechaniczne pozwala w prosty i szybki sposób ustawić czas pracy jednym ruchem przy pomocy pokrętła.)
 • Szerokość:: 44 cm
 • Sygnał końca pracy
 • Rozmrażanie czasowe (Wystarczy ustawić czas rozmrażania, a urządzenie szybko rozmrozi potrawę.)
 • Kolor:: Czarny
 • MultiWave System (Kilka punktów emisji mikrofal w połączeniu z obrotowym talerzem pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.)
 • Moc mikrofal: 700 W
 • Głębokość:: 35 cm
 • Kolor frontu:: czarny
 • 5 poziomów mocy
 • Pojemność:: 20 l

AMMF20M1B Amica w rankingach sprzedaży:

Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1B znajduje się na 1 miejscu wśród wszystkich Kuchenki mikrofalowe i na 1 miejscu wśród Kuchenki mikrofalowe Amica. Jego średnia cena wynosi 259,12 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W ostatnim czasie w kategorii Kuchenki mikrofalowe dużym zainteresowaniem kupujących cieszy się Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1W .

Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1B w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Płyta indukcyjna Amica PI6540PTU . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchenki mikrofalowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1W .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchenki mikrofalowe są średnio tańsze niż Kuchenki mikrofalowe w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Pojemność 20l > Kuchenki mikrofalowe 20l

Producent Amica > Kuchenki mikrofalowe Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchenki mikrofalowe wolnostojące

Moc (W) 700W > Kuchenki mikrofalowe 700W

Sposób otwierania drzwi na bok (lewo) > Kuchenki mikrofalowe na bok (lewo)

Sterowanie mechaniczne > Kuchenki mikrofalowe mechaniczne

Fragment opisu producenta:

Zapoczątkowała ona nowy kierunek rozwoju firmy – produkcję sprzętu grzejnego

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: kuchenka mikrofalowa Beko moc20100w kuchenka mikrofalowa Amica amgf17m1w kuchenka mikrofalowa Amica ammf20m1gb kuchenka mikrofalowa wolnostojąca ammf23e1gb kuchenka mikrofalowa Amica amgf17m1gw kuchenka mikrofalowa AMICA ammb25e2sgvb Q-TYPE kuchenka mikrofalowa do zabudowy ammb20e4sgb STUDIO Amica kuchenka mikrofalowa do zabudowy ammb20e2sgi X-TYPE Amica kuchenka mikrofalowa Amica amg 20e70gsv Czajnik Amica kf 3038 Tostery Amica td 1013 kuchenka mikrofalowa Amica amgf17m2b

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: