Wideorejestrator BLOW Blacmox DVR F580

CENA: od 139,99 PLN do 139,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Wysokiej jakości kamera do auta zapewnia nagrania o bardzo wysokiej jakości przy przystępnej cenie. Dzięki rejestracji obrazu w rozdzielczości Full HD możesz być pewien że żaden szczegół nie umknie Ci na nagraniu. To doskonały przyjaciel każdego kierowcy....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Wideorejestrator BLOW Blacmox DVR F580 znajduje się na 16 miejscu wśród wszystkich Rejestratory jazdy i na 1 miejscu wśród Rejestratory jazdy Blow. Jego średnia cena wynosi 146,54 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Rejestrator jazdy Xblitz Park View . Produkt ten jest tańszy o 8,94% od innych w kategorii Rejestratory jazdy a jego aktualna uśredniona cena wynosi 306,63 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Rejestratory jazdy znajduje się Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator BLOW Blacmox DVR F580 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blow w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blow jest Głośnik Bluetooth Blow BT920 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blow jest BLOW kidsTAB 7 .

Blow jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Blow znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blow w tej kategorii jest Wideorejestrator BLOW Blacmox DVR F580 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy Mio Technology. Na przykład Kamera samochodowa Mio MiVue C330 .

Urządzenia Blow w kategorii Rejestratory jazdy są średnio tańsze niż Rejestratory jazdy w ogóle. Rejestratory jazdy Blow stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Blow jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blow > Rejestratory jazdy Blow

Podobne produkty: BLOW avh 9880 BLOW avh 9810 glosnik bluetooth Blow bt920 glosnik bluetooth BLOW bt830 30 354 zestaw glosnikow bluetooth BLOW bt720tws Klawiatura BLOW 84 216 Słuchawki dokanałowe BLOW Dynamic Sport 32 780 Wideorejestrator MIKAVI pq4 dual Wideorejestrator GARETT road 9 Wideorejestrator NAVITEL r650 nv Wideorejestrator CAVION highway Wideorejestrator EASYPIX streetvision sv5 Wideorejestrator GARETT road 9 GPS Wideorejestrator MIO mivue 798 dual Wideorejestrator GARETT road 3 GPS

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: