Wideorejestrator NAVITEL R650 NV

CENA: od 299,00 PLN do 410,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Dlaczego potrzebujesz wideorejestratora NAVITEL? Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia - kamera nagrywa i zapisuje Twoje codzienne podróże autem. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi kierowcami. Zapis z wideorejestratora NAVITEL stanowić może dowód w sprawach takich jak wyłudzenie, odszkodowania lub ukazanie prawdziwego sprawcy wypadku samochodowego....

R650NV Navitel w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 44 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy a biorąc pod uwagę tylko produkty Navitel znajduje się na miejscu 10. Jego średnia cena wynosi 326,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Kamera samochodowa Viofo G1WS . Produkt ten jest tańszy o 8,47% od innych w kategorii Rejestratory jazdy a jego aktualna uśredniona cena wynosi 295,54 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Rejestratory jazdy to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator NAVITEL R650 NV w rankingu sprzedaży urządzeń marki Navitel w ogóle aktualnie znajduje się na 15 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Navitel jest Wideorejestrator NAVITEL MR150 NV . Aktualnie najlepszym produktem marki Navitel jest Rejestrator jazdy Navitel R600 .

Navitel znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Navitel w tej kategorii jest Wideorejestrator NAVITEL MR150 NV .

Urządzenia Navitel w kategorii Rejestratory jazdy są średnio tańsze niż Rejestratory jazdy w ogóle.

Aktualnie Navitel jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Navitel > Rejestratory jazdy Navitel

Podobne produkty: Wideorejestrator NAVITEL r300 Wideorejestrator MIKAVI pq4 dual Wideorejestrator MIKAVI pq4

polecane sklepy

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: