Wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt SJV-801

CENA: od 757,80 PLN do 757,80 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Wyciskarka wolnoobrotowa marki BLAUPUNKT o mocy 500 W. Kształt ślimaka zaprojektowano tak, by jak najlepiej rozdrabniał, miażdżył i wyciskał składniki, dzięki czemu uzyskujemy aż do 90% soku z owoców....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt SJV-801 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Sokowniki. Jego średnia cena wynosi 799,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Waga BLAUPUNKT FKS601 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Sokowniki, Sokowniki Blaupunkt znajdują się dopiero na 7 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Wyciskarka wolnoobrotowa Blaupunkt SJV-801 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Sokowniki Tefal. Na przykład Tefal ZE350B38 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Sokowniki są średnio tańsze niż Sokowniki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Sokowniki Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Rocznie produkuje ponad  5 milionów radioodtwarzaczy do samochodów i ponad 500 tysięcy systemów nawigacyjnych

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: deskorolka elektryczna ehb608 wyciskarka wolnoobrotowa HUROM Alpha h aa bbe17 Hulajnoga elektryczna BLAUPUNKT esc910 wyciskarka wolnoobrotowa HUROM hzs sbf19 Blaupunkt bt50bb Blaupunkt bt22tws Wieża BLAUPUNKT ms7bt Wieża BLAUPUNKT ms6bk Klimatyzator przenośny Vaco Arrifana vac0909w wyciskarka wolnoobrotowa HENDI 221068 wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood jmp800si Sokowirówka wolnoobrotowa TEESA 3220 wyciskarka do cytrusów ELDOM cw1

Polecamy nowe produkty z kategorii

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: