Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15BL

CENA: od 199,00 PLN do 282,50 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Przenośny radioodtwarzacz umożliwiający odtwarzanie płyt CD oraz ulubionych plików muzycznych za pośrednictwem portu USB. BB15BL wyposażony jest także w radio oraz czytelny wyświetlacz LCD. Zasilanie bateryjne sprawia, że boombox ten jest niezwykle lekki i poręczny. Duża funkcjonalność, a zarazem prosta obsługa sprawiają, że radioodtwarzacz ten może być wykorzystywany do odtwarzania audiobooków, ale również jako przenośne źródło rozrywki. Dzięki oryginalnej kolorystyce BB15BL doskonale dopasuje się zarówno do wnętrza pokoju każdego dziecka i nastolatka, a także umożliwi odtwarzanie bajek i innych nagrań zapisanych na kasetach magnetofonowych.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Odbiorniki radiowe produkt Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15BL znajdował się na 74 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 202,33 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Odbiorniki radiowe aktualnie lepiej sprzedaje się Radiobudzik SENCOR SDC 4400 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 50,65 zł i jest ona niższa o 74,42% od średniej ceny w kategorii Odbiorniki radiowe.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Odbiorniki radiowe znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radiobudzik Blaupunkt CR55CHARGE . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

W 1923 roku niebieską kropką zaczęto oznaczać każdą parę słuchawek, które pomyślnie przeszły niezwykle ostrą procedurę kontroli

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radioodtwarzacz Blaupunkt bb15pk Radioodtwarzacz Blaupunkt pp12 Radiobudzik BLAUPUNKT cr7 Radio BLAUPUNKT bsd 9001 Radiobudzik Blaupunkt clr 38e wh Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb31led Radioodtwarzacz Blaupunkt capri 220 Radioodtwarzacz przenośny Blaupunkt pp11bt Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt porto 170 BLAUPUNKT bp 5.0 mini wieza Blaupunkt ms10bt mini wieza Blaupunkt mc60bt Radioodtwarzacz BIGBEN cd46 Radioodtwarzacz BIGBEN cd47 Radioodtwarzacz SENCOR srd 6600 ELTRA weronika usb sd ELTRA kamila Radioodtwarzacz ELTRA cd98 Gofrownica BLAUPUNKT wmp 301 Radioodtwarzacz sr 4356 BT AEG

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: