Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK

CENA: od 199,00 PLN do 282,50 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Przenośny radioodtwarzacz umożliwiający odtwarzanie płyt CD oraz ulubionych plików muzycznych za pośrednictwem portu USB. BB15PK wyposażony jest także w radio oraz czytelny wyświetlacz LCD. Zasilanie bateryjne sprawia, że boombox ten jest niezwykle lekki i poręczny. Duża funkcjonalność, a zarazem prosta obsługa sprawiają, że radioodtwarzacz ten może być wykorzystywany do odtwarzania audiobooków, ale również jako przenośne źródło rozrywki. Dzięki oryginalnej kolorystyce BB15PK doskonale dopasuje się zarówno do wnętrza pokoju każdego dziecka i nastolatka, a także umożliwi odtwarzanie bajek i innych nagrań zapisanych na kasetach magnetofonowych.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Radioodtwarzacz Blaupunkt BB15PK znajduje się na 91 miejscu wśród wszystkich Odbiorniki radiowe i na 24 miejscu wśród Odbiorniki radiowe Blaupunkt. Jego średnia cena wynosi 211,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Odbiorniki radiowe aktualnie lepiej sprzedaje się Radio ELTRA Julia 3 . Aktualnie Radio ELTRA Julia 3 jest do nabycia w sklepach w cenie około 73,73 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 62,76% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Odbiorniki radiowe znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radiobudzik CR16 Blaupunkt . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radio Blaupunkt Blaupunkt IRD 30 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Na całym świecie firma Blaupunkt zatrudnia blisko 7,5 tysiąca pracowników, w tym około 2,8 tysięcy w Hildesheim w Niemczech

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radioodtwarzacz Blaupunkt pp5br Radio przenośne Blaupunkt ba 10 Radiobudzik Blaupunkt crp8 Radioodtwarzacz samochodowy essen 170 Blaupunkt Radioodtwarzacz Blaupunkt ROME 990 DAB Radio kieszonkowe pr3 Blaupunkt Radiobudzik Blaupunkt clr 50 Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt cardiff 170 bt Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt palermo 170 Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt alicante 170 Radioodtwarzacz Eltra cd38 Radioodtwarzacz Soundmaster bcd250 Radioodtwarzacz Lauson cp433 Radioodtwarzacz Lauson cp430 Radioodtwarzacz BIGBEN cd52dogs Roadstar Radioodtwarzacz hra 1325us Słuchawki BLAUPUNKT pure acoustica wyciskarka do cytrusów Blaupunkt cjs401 Mikrowieża ms30bt Blaupunkt Wieża BLAUPUNKT ms8bk Blaupunkt bla 215 207i Blaupunkt bla 49 148o

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: