Radioodtwarzacz przenośny Blaupunkt PP11BT

CENA: od 139,00 PLN do 169,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Radioodtwarzacz przenośny Blaupunkt PP11BT Przenośny radioodtwarzacz PP11BT marki Blaupunkt to świetny kompan zarówno w domu, w podróży, jak i plenerze. Oprócz zrównoważonego, miłego dla ucha dźwięku, oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak zegar z budzikiem, pamięć 60 stacji FM, Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania plików muzycznych czy slot kart microSD i gniazdo AUX. Jego wyjątkowy, nowoczesny design przypadnie do gustu estetom, podkreśli charakter pomieszczenia oraz dobry gust jego właściciela. Oprócz radia FM z możliwością zapamiętania do 60 stacji w pamięci, urządzenie można połączyć z innymi źródłami dźwięku. Wbudowany moduł Bluetooth (obsługujący profil A2DP) pozwoli na bezprzewodowy streaming Twojej ulubionej muzyki z urządzeń kompatybilnych z tą technologią. Oprócz tego, dzięki slotowi na karty MicroSD możliwy jest odsłuch muzyki zapisanej na kartach MicroSD o maksymalnej pojemności do 32GB, a wejście AUX in z dołączonym kablem pozwoli na podpięcie wszelkich innych urządzeń posiadających wyjście audio. Radioodtwarzacz PP11BT obsługuje utwory zapisane w najpopularniejszym obecnie formacie, czyli MP3. Posiada również możliwość odczytu plików w nieskompresowanym formacie WAV. Dzięki zegarowi z funkcją alarmu i drzemki nigdy nie zaśpisz na umówione spotkanie czy do pracy. Dźwięk budzenia wzrasta stopniowo, trwa jedną minutę i wyłącza się automatycznie. Radioodtwarzacz przenośny PP11BT to urządzenie przeznaczone dla tych użytkowników, którzy oprócz wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności, podczas zakupu zwracają uwagę również na prezencję urządzenia. Jeśli poszukujesz urządzenia, którego design przykuwa uwagę i zachwyca, model PP11BT jest właśnie dla Ciebie. Wyświetlanie aktualnej godziny realizowane jest za pomocą diod LED wtopionych w maskownicę urządzenia, dzięki czemu można odnieść wrażenie, że informacje pojawiają się bezpośrednio na maskownicy. Rozwiązanie to sprawia, że urządzenie prezentuje się minimalistycznie, a jednocześnie niezwykle nowocześnie. Wbudowana bateria o pojemności 2200mAh, po 3 godzinach ładowania przez kabel USB (dołączony do zestawu) pozwala na 6-7 godzin bezprzewodowego odsłuchu, w zależności od głośności. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą radioodtwarzacz wszędzie tam, gdzie chcesz. Teleskopowa antena zadba o odpowiedni odbiór sygnału radiowego, a moc 7 Watt RMS o należytą głośność. Postaw na świetną jakość dźwięku zamkniętą w stylowej obudowie i przekonaj się, jak przydatnym urządzeniem może być przenośny radioodtwarzacz PP11BT....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Radiomagnetofony produkt Radioodtwarzacz przenośny Blaupunkt PP11BT znajdował się na 60 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 139,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radiomagnetofon z CD RC-606 . Produkt ten jest tańszy o 28,37% od innych w kategorii Radiomagnetofony a jego aktualna uśredniona cena wynosi 144,00 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Radiomagnetofony znajduje się Radioodtwarzacz Blaupunkt BB5WH .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radioodtwarzacz Blaupunkt Capri 220 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Radiomagnetofony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radio / odtwarzacz Blaupunkt PP14BT .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Radiomagnetofony są średnio tańsze niż Radiomagnetofony w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Radiomagnetofony Blaupunkt

Fragment opisu producenta: W 1923 roku niebieską kropką zaczęto oznaczać każdą parę słuchawek, które pomyślnie przeszły niezwykle ostrą procedurę kontroli Zobacz więcej o producencie Blaupunkt
Podobne produkty: Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb 12 3 Radioodtwarzacz BLAUPUNKT bb14 radio odtwarzacz Blaupunkt bb4 Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby blue 1012wt Klimatyzator przenośny BLAUPUNKT arrifana 08c Radioodtwarzacz samochodowy essen 170 Blaupunkt Radioodtwarzacz Blaupunkt casablanca 2012 Radioodtwarzacz Blaupunkt montevideo 4010 DVD Głośnik przenośny Blaupunkt BT12 OUTDOOR Radioodtwarzacz ELTRA cd 70 Blender BLAUPUNKT tbg501

polecane sklepy

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

Brak ocen

OCENA:

Radio BLAUPUNKT PP11BT

Aktualizacja: 23/11/2020

Brak ocen

Blaupunkt PP11BT

Aktualizacja: 24/11/2020