Młynek do kawy BARATZA Encore

CENA: od 519,72 PLN do 519,72 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Młynek do kawy marki Baratza o mocy 120 W. Wyposażony w stożkowe żarna z hartowanej stali....

ENCORE Baratza w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 40 miejscu w kategorii Młynki do kawy a biorąc pod uwagę tylko produkty Baratza znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 533,43 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie poprawia swoją pozycję w rankingach.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Młynek SENCOR SCG 5050BK . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 154,84 zł, więc Młynek SENCOR SCG 5050BK jest droższy od średniej o 4,70%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Młynki do kawy to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Młynek BOSCH TSM6A013B .

Młynek do kawy BARATZA Encore w rankingu sprzedaży urządzeń marki Baratza w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Baratza nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Młynki do kawy, Młynki do kawy Baratza znajdują się dopiero na 29 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Baratza w tej kategorii jest Młynek do kawy BARATZA Encore .

Większym zainteresowaniem cieszą się Młynki do kawy Lafe. Na przykład Młynek elektryczny LAFE MKL001 .

Urządzenia Baratza w kategorii Młynki do kawy są średnio droższe niż Młynki do kawy w ogóle.

Producent Baratza > Młynki do kawy Baratza

Podobne produkty: mlynek do kawy BARATZA sette 30 ap mlynek do kawy Sencor scg 3550ss Mikrofon Encore pm 01 Elektryczny mlynek do kawy ProfiCook pc ekm 1205 mlynek do kawy Eldom mk70 DOTT mlynek do kawy Eldom mk60 DOTT

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: