Odkurzacz Amica Ora VM1035

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Odkurzacze zwykłe produkt Odkurzacz Amica Ora VM1035 znajdował się na 6 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 187,33 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Odkurzacz Amica Fen Turbo VM2062 . Produkt ten jest tańszy o 46,93% od innych w kategorii Odkurzacze zwykłe a jego aktualna uśredniona cena wynosi 275,78 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze zwykłe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Odkurzacz Amica Ora VM1035 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Amica w ogóle aktualnie znajduje się na 8 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Odkurzacz Amica Fen Turbo VM2062 . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Urządzenia Amica w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio tańsze niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Odkurzacze zwykłe Amica

Fragment opisu producenta:

Na kompleks produkcyjny we Wronkach składają się cztery fabryki: kuchni, lodówek, armatury oraz pralek

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Odkurzacz Amica Ora vm1033 Odkurzacz Sopero Sopero vm8011 Amica Odkurzacz Amica Yugo vm1047 Odkurzacz Amica Bagio Eco vm3044 bezworkowy

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: