Wkład Super Mocio Soft Vileda

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

MOCIOSOFT Vileda w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Wkład Super Mocio Soft Vileda cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 13 miejscu w kategorii Czyszczenie biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 11,84 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Wkład VILEDA Easy Wring . Aktualnie Wkład VILEDA Easy Wring jest do nabycia w sklepach w cenie około 27,97 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 52,43% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Czyszczenie znajduje się Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Wkład Super Mocio Soft Vileda w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 17 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Suszarka Vileda Mixer 4 . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Czyszczenie. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Wkłady do mopa Vileda UltraMax 2sz. .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czyszczenie Finish.

Urządzenia Vileda w kategorii Czyszczenie są średnio droższe niż Czyszczenie w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Czyszczenie Vileda

Podobne produkty: Mop Vileda Super mocio soft Mop Sznurkowy Vileda Super mocio 100% Mikrofibra Wkłady do mopa Vileda ultramax 4sz. Wkłady do mopa Vileda virobi 40 sztuk Mop płaski Vileda super pucer classic Robot odkurzający VILEDA vr 302 Mop obrotowy VILEDA easy wring and clean Turbo Suszarka Vileda mixer 3 je joue mimi soft Masażer łechtaczkowy Masturbator soft tube Nosidełko Chicco soft dream Dumel super magic jinn dd61300 Masturbator soft tube cool edition Bosch soft Senior Kozina Ziemniak 12,5kg Bemar hotpot , 2 x wkład 6 , 5l BARTSCHER 606065 Światłomierz Sekonic SpeedMaster l 858d Sekonic c 700r miernik temperatury barwowej Bemar hotpot , 1 x wkład 3 , 5l BARTSCHER 605035 Wanna prostokątna Besco vitae 170x75 Wanna asymetryczna Besco praktika 140x70

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: