TechniSat iMeteo 2CE

CENA: od 57,90 PLN do 65,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

EAN: 4019588749467

KRAJ: Niemcy

domowa stacja pogodowa imeteo 2ce umożliwia precyzyjną ocenę aktualnych warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz budynku oraz klimatu w pomieszczeniu.korzyści: urządzenie posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz lcd. temperatura i wilgotność na zewnątrz jest mierzona za pomocą czujnika zewnętrznego imeteo os, natomiast klimat w pomieszczeniu jest oceniany za pomocą czujników wbudowanych w stację pogodową. dodatkowo urządzenie wyświetla aktualny czas i datę. posiada funkcję alarmu, termormetru wewnętrznego i zewnętrznego, wilgotnościomierz, datownik oraz zegar.

IMETEO2CE TechniSat w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 30 miejscu w kategorii Stacje meteorologiczne a biorąc pod uwagę tylko produkty TechniSat znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 85,55 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Stacje meteorologiczne aktualnie lepiej sprzedaje się METEO SP0S . Aktualnie METEO SP0S jest do nabycia w sklepach w cenie około 20,90 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 81,68% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Stacje meteorologiczne znajduje się Termohigrometr Beurer HM 16 .

TechniSat iMeteo 2CE w rankingu sprzedaży urządzeń marki TechniSat w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem TechniSat jest TechniSat DigitRadio 20 DAB+ . Aktualnie najlepszym produktem marki TechniSat jest Antena Satelitarna TECHNISAT DigiDish 45 .

TechniSat nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Stacje meteorologiczne, Stacje meteorologiczne TechniSat znajdują się dopiero na 13 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki TechniSat w tej kategorii jest TechniSat iMeteo 2CE .

Większym zainteresowaniem cieszą się Stacje meteorologiczne Camry.

Urządzenia TechniSat w kategorii Stacje meteorologiczne są średnio tańsze niż Stacje meteorologiczne w ogóle.

Aktualnie TechniSat jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent TechniSat > Stacje meteorologiczne TechniSat

Podobne produkty: TechniSat imeteo 3ce mini

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: