Dron SYMA X5SC

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 24 miejscu w kategorii Drony a biorąc pod uwagę tylko produkty Syma znajduje się na miejscu 9. Jego średnia cena wynosi 239,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Drony aktualnie lepiej sprzedaje się Dron MJX X601H Hexacopter . Aktualnie Dron MJX X601H Hexacopter jest do nabycia w sklepach w cenie około 184,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 80,61% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Drony to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Dron SYMA X5HW .

Dron SYMA X5SC w rankingu sprzedaży urządzeń marki Syma w ogóle aktualnie znajduje się na 10 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Syma jest Dron SYMA X8SW-D . Aktualnie najlepszym produktem marki Syma jest Dron SYMA X5HW .

Syma znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Drony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Syma w tej kategorii jest Dron SYMA X23 .

Urządzenia Syma w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie Syma jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Syma > Drony Syma

Podobne produkty: Dron SYMA x5sw Dron SYMA x5uw Dron SYMA x5uc Dron SYMA x8hc Dron SYMA x54hc Dron SYMA x54hw Dron UGO mistral 2.0 udr 1359 Dron UGO zephir 2.0 udr 1358 Dron DJI phantom 4 pro plus Dron archos ww Dron DJI spark

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: