Dron PARROT A.R.Drone 2.0 Elite

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Drony produkt Dron PARROT A.R.Drone 2.0 Elite znajdował się na 31 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 399,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dron DJI Spark Combo . Produkt ten jest tańszy o 89,57% od innych w kategorii Drony a jego aktualna uśredniona cena wynosi 99,00 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Drony największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dron SYMA X5HW .

Dron PARROT A.R.Drone 2.0 Elite w rankingu sprzedaży urządzeń marki Parrot UK w ogóle aktualnie znajduje się na 8 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Parrot UK jest Samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth Parrot MKi9100 . Aktualnie najlepszym produktem marki Parrot UK jest Zestaw głosnomówiący Parrot MiniKit Neo .

Parrot UK nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Drony, Drony Parrot UK znajdują się dopiero na 13 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Parrot UK w tej kategorii jest Dron PARROT Bebop 2 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Drony Cheerson. Na przykład Dron Cheerson CX-10C .

Urządzenia Parrot UK w kategorii Drony są średnio droższe niż Drony w ogóle.

Producent Parrot UK > Drony Parrot UK

Podobne produkty: Dron PARROT a.r.drone 2.0 power Edition Dron UGO mistral 2.0 udr 1359 Dron HUBSAN h111 Dron YUNEEC breeze Dron MJX bugs 2se Dron DJI spark Dron Goclever hd 2 fpv Dron Overmax x bee drone 1.5

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: