Robot planetarny SENCOR STM 3755

CENA: od 449,90 PLN do 449,90 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Głowica mieszadła pokryta jest gumą, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje kremy, dressingi czy sosy będą perfekcyjnie wymieszane.
Przemyślany kształt i konstrukcja trzepaczki idealnie nadają się do zrobienia domowego majonezu, ubijania jajek czy śmietany.
Poradzi sobie z ciężkim i gęstym ciastem jak profesjonalista. Jest niezawodny w przygotowaniu ciasta na chleb, pizzę, bułki czy makaron.
Nadaje się do każdego ciasta bez drożdzy. Dzięki niemu poradzisz sobie z biszkoptem, ciastem owocowym czy piernikiem. ugniatania, mieszania i ubijania
Idealne ciasto powinno być dokładnie wymieszane i bez grudek. System planetarny polega na tym, że poszczególne jego części obracają się wokół własnej osi, jak również wokół głównej osi. Sencor
Sencor Smart Power & Energy zapewnia optymalne obroty, dostarczając doskonałe wyniki.

Wyposażenie NutriBlender z komfortową butelką do picia, pierwsze w swojej klasie
2 programy NutriSmart
Specjalna trzepaczka FLEXI oraz mieszadło FLEXI
Solidne elementy z metalu
4 końcówki do ugniatania, ubijania oraz do delikatnych ciast

  • Moc: 1 000 W
  • Pojemność miski: 4 l
  • Pojemność miski (ciasta):: 1,6 kg
  • Materiał pojemnika: Stal nierdzewna
Funkcje dodatkowe:
  • Gniecenie
  • Ubijanie
  • Siekanie / krojenie
  • Mikser
  • Regulacja prędkości
  • Przełącznik impulsowy

STM3755 Sencor w rankingach sprzedaży:

Robot planetarny SENCOR STM 3755 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Roboty kuchenne, blendery. Jego średnia cena wynosi 454,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Sencor.

Nieco popularniejszym produktem Sencor jest Robot kuchenny SENCOR STM 3758 . Aktualnie najlepszym produktem marki Sencor jest Garnek elektryczny Sencor SRM 0600 .

Sencor nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Roboty kuchenne, blendery, Roboty kuchenne, blendery Sencor znajdują się dopiero na 19 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sencor w tej kategorii jest Blender kielichowy SENCOR SBL 2210WH .

Większym zainteresowaniem cieszą się Roboty kuchenne, blendery Camry. Na przykład Camry blender do smoothie CR 4069 .

Urządzenia Sencor w kategorii Roboty kuchenne, blendery są średnio tańsze niż Roboty kuchenne, blendery w ogóle.

Aktualnie Sencor jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: Robot planetarny SENCOR stm 3751 Blender kielichowy SENCOR sbu 7871 Mikser Sencor sbl 4370 Robot planetarny PROFICOOK pc km 1189 Robot planetarny SWAN Peacock sp32010pkn Robot planetarny SWAN sp32010ten Blender kielichowy SENCOR sbl 2210wh Robot planetarny SWAN sp32010lyn Blender kielichowy SENCOR sbu 7870 Blender kielichowy SENCOR sbl 2218rs Blender kielichowy SENCOR sbl 2215vt Blender kielichowy SENCOR sbl 2217tq Blender kielichowy SENCOR sbl 7177ch Robot planetarny Sencor stm 7876gd Robot planetarny GIRMI im45

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: