Okap SAMSUNG NK24M1030IS/UR

CENA: od 409,00 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Dominujący odcień:srebrny/szary;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+ - F;Filtry przeciwtłuszczowe:aluminiowe;Gwarancja:24 miesiące;Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń:D;Klasa energetyczna:C;Klasa sprawności oświetlenia:D;Klasa wydajności przepływu dynamicznego:D;Kolor:srebrny;Ilość silników:1;Oświetlenie:diodowe 2x3 W;Poziom głośności:71 dB;Regulacja prędkości:skokowa 3 stopnie;Roczne zużycie energii:56 kWh;Kontrola:mechaniczne;Tryb działania:pochłaniacz, wyciąg;Wariantowanie - seria:Samsung NK24M1030;Wydajność maksymalna:392 m3/h;Wykończenie:stal nierdzewna;Głębokość:28 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:18 cm;Wyposażenie:elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Okapy produkt Okap SAMSUNG NK24M1030IS/UR znajdował się na 58 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 409,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Okapy aktualnie lepiej sprzedaje się Okap AMICA OSC5231W . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 749,15 zł, więc Okap SAMSUNG NK24M1030IS/UR jest tańszy od średniej o 71,62%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Okapy znajduje się Okap kuchenny Amica OMC6241 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Samsung.

Nieco popularniejszym produktem Samsung jest Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS23K3513AK . Aktualnie najlepszym produktem marki Samsung jest Toner Czarny Samsung D111S - zamiennik .

Samsung nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Okapy, Okapy Samsung znajdują się dopiero na 15 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Samsung w tej kategorii jest Okap kominowy Samsung NK86NOV9MSR Inox .

Większym zainteresowaniem cieszą się Okapy Franke. Na przykład Okap Franke Downdraft FDW 908 .

Urządzenia Samsung w kategorii Okapy są średnio tańsze niż Okapy w ogóle. Okapy Samsung stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Samsung jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Samsung > Okapy Samsung

Rodzaj okapu okapy podwieszane > Okapy okapy podwieszane

Fragment opisu producenta: Dziś grupa prowadzi działalność w przemyśle samochodowym, elektronicznym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, w handlu, hotelarstwie, parkach rozrywki, przy projektowaniu i budowie wysokościowców (firma zbudowała jedną z dwóch wież Petronas Towers w Malezji) oraz w przemyśle tekstylnym i spożywczym Zobacz więcej o producencie Samsung

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: