Suszarka RORETS Rise

CENA: od 139,99 PLN do 139,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

EAN: 7315542914009

KRAJ: Szwecja

Długość linek:18 m;Maksymalna długość po rozłożeniu:0 cm;Możliwość suszenia na płasko:nie;Orientacja ustawienia:pionowa;Rodzaj:suszarka na pranie;Rodzaj suszarki:stojąca;Strefy suszenia:0;Wariantowanie kolor:Rorets Rise;Wbudowane kółka:nie;Wymiary suszarki rozłożonej:49 x 62 x 140 cm;Wymiary suszarki złożonej:7 x 62 x 79 cm

RISE Rorets w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Suszarka RORETS Rise cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 33 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 79,85 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Media-Tech Szybka suszarka 3 in 1 AIRDRYER MT6514 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 105,24 zł i jest ona niższa o 22,50% od średniej ceny w kategorii Suszarki do bielizny.

W ostatnim czasie w kategorii Suszarki do bielizny największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Suszarka Vileda Infinity .

Suszarka RORETS Rise w rankingu sprzedaży urządzeń marki Rorets w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Rorets jest Suszarka łazienkowa Rorets 8320 . Aktualnie najlepszym produktem marki Rorets jest Suszarka RORETS Sussi .

Rorets znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Rorets w tej kategorii jest Suszarka łazienkowa Rorets 8320 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Suszarki do bielizny Leifheit. Na przykład Suszarka do ubrań Leifheit Tower 450 .

Urządzenia Rorets w kategorii Suszarki do bielizny są średnio tańsze niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Rorets najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Rorets > Suszarki do bielizny Rorets

Podobne produkty: Suszarka RORETS ted chrom Suszarka balkonowa CASASI easy flex Suszarka Vileda infinity Suszarka Vileda mixer 3 Suszarka Vileda mixer 4 Suszarka pionowa MELICONI lock tw4 Suszarka pionowa MELICONI lock tw3 Suszarka balkonowa CASASI e flex suszarka do ubran MELICONI stendimeglio baby

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: