Trymer Remington NE3850

CENA: od 44,66 PLN do 70,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Trymer Remington NE3850 Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to doskonałe narzędziem do usuwania niepożądanych włosów. Antybakteryjna srebrna obudowa oraz system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry. Nasz trymer do nosa i uszu Nano Series to doskonałe narzędziem do usuwania niepożądanych włosów.Antybakteryjna srebrna obudowa oraz system Active BladeClean zapewniają higieniczne, łatwe utrzymanie urządzenia, aktywnie zapobiegając nagromadzaniu się bakterii, dzięki czemu bez stresu możesz skupić się na pielęgnacji. Ochrona przed ukrytą przyczyną podrażnień skóry. Głowica obrotowa została zaprojektowana tak, aby ciąć bezpiecznie i gładko, dzięki zakrzywionym płytkom, które wciągają włosy zarówno od góry, jak i z boków. Trymer NanoSeries jest całkowicie wodoodporny, zasilany akumulatorem i posiada dwuletnią gwarancję, dzięki czemu jest niezbędny dla mężczyzn z wrażliwą skórą, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów!...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Trymer Remington NE3850 znajduje się na 3 miejscu wśród wszystkich Trymery i na 1 miejscu wśród Trymery Remington. Jego średnia cena wynosi 48,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Strzyżarka PHILIPS HC 3510/15 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 97,70 zł i jest ona niższa o 33,61% od średniej ceny w kategorii Trymery.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Trymery znajduje się Maszynka do włosów Philips QC 5115 .

Trymer Remington NE3850 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Remington w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Remington jest Suszarka do włosów Remington D3190 . Aktualnie najlepszym produktem marki Remington jest Prostownica REMINGTON S8590 .

Remington znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Trymery. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Remington w tej kategorii jest Trymer Remington HC5200 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Trymery Philips. Na przykład Maszynka do strzyżenia Philips QC5105 .

Urządzenia Remington w kategorii Trymery są średnio tańsze niż Trymery w ogóle.

Aktualnie Remington jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Remington > Trymery Remington

Kolor czarny > Trymery czarny

Podobne produkty: Trymer REMINGTON b98peu Trymer Remington Vacuum mb6850 Trymer REMINGTON b80r33b Trymer REMINGTON b95t53 Trymer REMINGTON b98ceu Trymer REMINGTON h5600 Trymer REMINGTON b96peu Golarka Remington f4000 Golarka REMINGTON f920 suszarka do wlosow Remington d411ob 2000W Lokówka REMINGTON ci9x1

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: