Trymer BRAUN MGK 5245

CENA: od 299,00 PLN do 299,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

trymer braun all-in-one.zestaw 7 w 1 do przycinania brody, twarzy, włosów i czystego golenia.dopasowuje się do każdej brody dzięki technologii autosensing.czyta brodę 13 razy na sekundę i dostosowuje moc silnika trymera do jego grubości, zapewniając łatwe przycinanie każdego rodzaju brody.długie przycinanie brody.utrzymuj dłuższe brody lub fryzury dzięki grzebieniu 11 - 20 mm.krótkie i średnie brody.krótki grzebień do brody pomaga utrzymać krótki i średni wymiar brody (0,5-10 mm) i zarostu.strzyżenie włosów.obetnij włosy do dokładnie takiej długości, jakiej potrzebujesz - od 0,5 do 21 mm za pomocą dwóch regulowanych grzebieni o podwójnym przeznaczeniu..konturowanie i przycinanie detali.twórz dokładne linie i krawędzie za pomocą głowicy trymera do brody. zajmij się szczególnie małymi obszarami za pomocą głowicy trymera do detali.maszynka do golenia gillette fusion 5 proglide.oczyść golenie szyi, policzków i twarzy za pomocą maszynki do golenia gillette fusion 5 proglide z technologią flexball..trwała bateria litowo-jonowa.100 minut przycinania. pełne naładowanie w ciągu 1 godziny. szybkie ładowanie w 5 minut za 1 przycięcie.zmywalny.bezpiecznie umyj głowicę pod bieżącą wodą, aby ułatwić czyszczenie.najlepszy zestaw do stylizacji.najlepszy wszechstronny zestaw do stylizacji, który pomoże ci osiągnąć 7 zadań za pomocą 1 urządzenia.najlepszy zestaw do stylizacji.najlepszy wszechstronny zestaw do stylizacji, który pomoże ci osiągnąć 7 zadań za pomocą 1 urządzenia.w wyposażeniu znajdziemy:trymer braun all-in-one 5 mgk5245grzebień 3 - 10 mmgrzebień 11 - 21 mmnaprawiono grzebienie o 1 mm i 2 mmtrymer do detalimaszynka do golenia gillette fusion5 proglide z technologią flexball

MGK5245 Braun w rankingach sprzedaży:

Trymer BRAUN MGK 5245 znajduje się na 51 miejscu wśród wszystkich Trymery i na 7 miejscu wśród Trymery Braun. Jego średnia cena wynosi 153,69 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Philips HC7460/15 HAIRCLIPPER SERIES 7000 . Produkt ten jest droższy o 63,08% od innych w kategorii Trymery a jego aktualna uśredniona cena wynosi 234,72 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Trymery znajduje się Maszynka do włosów Philips QC 5115 .

Trymer BRAUN MGK 5245 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Braun w ogóle aktualnie znajduje się na 55 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Szczoteczka do zębów Braun Oral-B Advance Power DB 4 Expert DB4.01 . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Trymery, Trymery Braun znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Trymer BRAUN MGK 5245 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Trymery Wahl. Na przykład WAHL HOMEPRO 9243-2216 .

Urządzenia Braun w kategorii Trymery są średnio droższe niż Trymery w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Trymery Braun

Fragment opisu producenta:

Podczas Targów Światowych w Brukseli, 16 urządzeń produkcji Braun okrzyknięto "wybitnym przykładem niemieckiej technologii"

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Trymer BRAUN bt 3222

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: