Cortex dla Dzieci Rebel

CENA: od 44,00 PLN do 58,47 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Zobacz i poczuj co to za karta! Oto dynamiczna i wesoła gra, która pozwoli Wam wzmocnić pamięć, zręczność i zdolność kojarzenia faktów, jednocześnie pozostając świetną zabawą! W Cortex dla Dzieci od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą! Nie czekaj! Zbierz przyjaciół i wyzwij ich na pojedynek, w którym zetrą się Wasze umysły! Cortex dla Dzieci posiada zasady i karty zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach, pozostając atrakcyjnym wyzwaniem także dla tych starszych! :) Na czym to polega? - Rozłóżcie 10 kart faktur na stole. Przez 30 sekund niech każdy je poogląda, dotknie i spróbuje zapamiętać. Odłóżcie je na bok, a karty testów przetasujcie i ułóżcie w stos na środku stołu, rewersem do góry. - Najmłodszy z graczy odwraca górną kartę ze stosu, kładąc ją tak, by wszyscy mogli odczytać jej treść. - Gdy któryś z graczy stwierdzi, że zna odpowiedź, natychmiast zakrywa kartę dłonią i wykrzykuje odpowiedź! - Gdy zabierze rękę, sprawdzacie, czy miał rację i jeśli tak - otrzymuje tę (zakrytą) kartę przed sobą. Jeśli gracz uzbiera 2 karty o takim samym rewersie, to wymienia je na jedną z 4 części układanki. - Jeśli nie miał racji, kartę wtasowujecie do stosu i rozpoczynacie następną rundę. Gracz, który właśnie się pomylił nie może udzielać odpowiedzi przez następną kolejkę! Osiem rodzajów wyzwań, które pobudzą Twoje zmysły! - Pamięć - zakryj kartę dłonią i wymień 4 rzeczy, które na niej zauważyłeś. - Labiryn t - zakryj kartę dłonią i pomóż postaci odnaleźć drogę do celu! - Niepasujący element - zakryj kartę dłonią i powiedz, który element nie pasuje do pozostałych! - Koordynacja - jedną ręką zakryj kartę, a odpowiednim palcem drugiej dotknij wskazanej części ciała! - Para - zakryj kartę dłonią i powiedz, który z wielu przedstawionych na niej obrazków wystąpił dwukrotnie! - Częstotliwość - zakryj tę kartę i powiedz, który element występuje na niej najczęściej! - Rozumowanie - zakryj kartę dłonią i powiedz, który kształt pasuje do pustego miejsca! - Wyzwanie - gracz, który rozwiązał poprzednie wyzwanie musi zamknąć oczy i polegając wyłącznie na zmyśle dotyku rozpoznać fakturę jednej ze specjalnych kart imitujących powierzchnię piłki do kosza, mchu, skóry lub innych materiałów. Akcesoria w zestawie - 90 kart (74 karty testów, 6 kart wyzwań, 10 kart faktur z wytłoczeniami) - 6 układanek z obrazkiem kolorowego mózgu (razem 24 części)

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Cortex dla Dzieci Rebel cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 25 miejscu w kategorii Gry planszowe dla dzieci biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 48,67 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie traci swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Gry planszowe dla dzieci aktualnie lepiej sprzedaje się Hasbro MB Games Gra w życie 14529 . Aktualnie Hasbro MB Games Gra w życie 14529 jest do nabycia w sklepach w cenie około 78,41 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 22,88% wyższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Gry planszowe dla dzieci największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Hasbro Parker Gra planszowa Monopoly .

Cortex dla Dzieci Rebel w rankingu sprzedaży urządzeń marki Rebel w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Rebel znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Gry planszowe dla dzieci. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Rebel w tej kategorii jest Cortex dla Dzieci 2 Rebel .

Urządzenia Rebel w kategorii Gry planszowe dla dzieci są średnio tańsze niż Gry planszowe dla dzieci w ogóle.

Aktualnie Rebel jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Podobne produkty: cortex dla dzieci 2 Rebel l amour romantyczna gra dla zakochanych gra erotyczna piecdziesiat rozkosznych nocy kuznia gier wypas Abacus Spiele valdora

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: