Cortex dla Dzieci 2 Rebel

CENA: od 44,00 PLN do 55,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Oto dynamiczna i wesoła gra, która pozwoli Wam wzmocnić pamięć, zręczność i zdolność kojarzenia faktów, jednocześnie pozostając świetną zabawą! W  Cortex dla Dzieci 2  od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą! Nie czekaj! Zbierz przyjaciół i wyzwij ich na pojedynek, w którym zetrą się Wasze umysły!  Cortex dla Dzieci 2  posiada zasady i karty zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach, pozostając atrakcyjnym wyzwaniem także dla tych starszych! :) Na czym to polega? Rozłóżcie 10 kart faktur na stole. Przez 30 sekund niech każdy je poogląda, dotknie i spróbuje zapamiętać. Odłóżcie je na bok, a karty testów przetasujcie i ułóżcie w stos na środku stołu, rewersem do góry. Najmłodszy z graczy odwraca górną kartę ze stosu, kładąc ją tak, by wszyscy mogli odczytać jej treść. Gdy któryś z graczy stwierdzi, że zna odpowiedź, natychmiast zakrywa kartę dłonią i wykrzykuje odpowiedź! Gdy zabierze rękę, sprawdzacie, czy miał rację i jeśli tak - otrzymuje tę (zakrytą) kartę przed sobą. Jeśli gracz uzbiera 2 karty o takim samym rewersie, to wymienia je na jedną z 4 części układanki. Jeśli nie miał racji, kartę wtasowujecie do stosu i rozpoczynacie następną rundę. Gracz, który właśnie się pomylił nie może udzielać odpowiedzi przez następną kolejkę! UWAGA : Tę wersję można łączyć z grą Cortex dla dzieci! Osiem zupełnie nowych rodzajów zadań! Odbicie  - powiedz, który kształt jest odbiciem lustrzanym znajdującego się na środku.  Lasso  - powiedz, jakiego koloru lassem objęte jest największe stado byczków.  Analiza  - określ, jakiego koloru kapsle tworzą rząd trzech.  Kolor  - nazwij przedmiot, którego kolor jest taki sam, jak w rzeczywistości.  Labirynt  - podaj liczbę bananów, jakie zbierze małpka zanim dotrze do korony.  Spostrzegawczość  - określ, jakiego koloru jest potworek, który się wyróżnia.  Kombinacje  - powiedz, który z małych kwadratów może uzupełnić wzór znajdujący się na środku. Wyzwanie  - to zadanie specjalne! W ręce gracza trafia karta z fakturą, którą należy podotykać z zamkniętymi oczami, a następnie określić, jakie przedmiot się na niej znajduje. Seria  Cortex  zdobyła prestiżowy tytuł  Zabawka Roku 2017  przyznawany przez portal Zabawkowicz.pl dla najbardziej wartościowych, mądrych i bezpiecznych zabawek i gier. Seria otrzymała również wyróżnienie w XVI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w 2018 r.

CORTEXDLADZIECI2 Rebel w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 33 miejscu w kategorii Gry planszowe dla dzieci a biorąc pod uwagę tylko produkty Rebel znajduje się na miejscu 2. Jego średnia cena wynosi 46,49 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Trefl Gra planszowa Warcaby / Młynek . Trefl Gra planszowa Warcaby / Młynek można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 17,86 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Gry planszowe dla dzieci to 64,72 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 72,40%.

W ostatnim czasie w kategorii Gry planszowe dla dzieci największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Hasbro Parker Gra planszowa Monopoly .

Cortex dla Dzieci 2 Rebel w rankingu sprzedaży urządzeń marki Rebel w ogóle aktualnie znajduje się na 2 miejscu.

Aktualnie najlepszym produktem marki Rebel jest Cortex dla Dzieci Rebel .

Rebel znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Gry planszowe dla dzieci. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Rebel w tej kategorii jest Cortex dla Dzieci 2 Rebel .

Urządzenia Rebel w kategorii Gry planszowe dla dzieci są średnio tańsze niż Gry planszowe dla dzieci w ogóle.

Aktualnie Rebel jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Podobne produkty: gra planszowa terraformacja marsa niepokoje Gra fakebook gra erotyczna spelnione fantazje dixit 6 Wspomnienia Abacus Spiele taj mahal Abacus Spiele gdyby zyczenia były rybami!

polecane sklepy

Brak ocen

Cortex dla Dzieci 2

Aktualizacja: 18/5/2021

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według: