Zegarek multisportowy z GPS i pomiarem pulsu POLAR VANTAGE V

CENA: od 1599,00 PLN do 2249,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 14

Zegarek multisportowy z GPS i pomiarem pulsu POLAR VANTAGE V Trenuj inteligentnie i odkryj w sobie zwycięzcę dzięki Polar Vantage V. To multisportowy zegarek do biegania klasy premium, opracowany dla zawodowych sportowców oraz każdego, kto trenuje jak zawodowiec. Jeśli szukasz towarzysza treningów triathlonowych lub maratońskich, to wodoodporny Polar Vantage V jest idealnym kandydatem. W zestawie znajduje się nadajnik ,który jest najlepszym wyborem pod względem dokładności i uniwersalności pomiaru tętna Polar H10. Monitoruj swoje tętno z najwyższą precyzją i prześlij swoje dane o tętnie do wybranych przez siebie dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie. Monitorowanie tętna jest jeszcze dokładniejsze i bardziej elastyczne z nadajnikiem Polar H10. Polar Precision Prime Uzyskaj dokładny pomiar tętna z nadgarstka nawet w najbardziej wymagających warunkach. Training Load Pro Poznaj obciążenie każdej sesji treningowej i dowiedz się, jak trening wpływa na różne układy Twojego organizmu. Recovery Pro Sprawdź poziom regeneracji Twojego organizmu i uzyskaj informacje zwrotne dotyczące odpoczynku. Profile sportowe Zegarek Polar Vantage V obsługuje ponad 130 różnych dyscyplin sportowych. Dodaj ulubione dyscypliny do swojego zegarka sportowego poprzez aplikację Polar Flow. Funkcje pływackie Monitoruj postępy w pływaniu – zegarek Polar Vantage V automatycznie wykrywa Twoje tętno, styl pływania, dystans, tempo, liczbę cykli, a nawet czasy odpoczynku. Running Index i moc biegowa Uzyskaj szacowany wynik biegowego VO2max i sprawdź, jak poprawia się efektywność Twojego biegu. Otrzymaj kompleksowe informacje na temat intensywności swoich treningów biegowych. Inteligentny licznik kalorii Dowiedz się dokładnie, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na Twojej masie ciała, wieku, wzroście, płci, maksymalnym tętnie (HRmax) oraz intensywności treningu. Całodobowy pomiar tętna Uzyskaj kompleksowy pogląd na zachowanie Twojego serca w trakcie dnia. Ciągłe monitorowanie tętna dostarcza Ci bardziej precyzyjnych danych dotyczących aktywności i liczby spalonych kalorii oraz pokazuje najniższe i najwyższe tętno w ciągu dnia. Sleep Plus™ Dobry sen zwiększa efektywność Twojej regeneracji i poprawia Twoją kondycję. Polar Sleep Plus™ automatycznie wykrywa czas i jakość snu....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Zegarki sportowe produkt Zegarek multisportowy z GPS i pomiarem pulsu POLAR VANTAGE V znajdował się na 27 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 418,28 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 245 Music . Aktualnie Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 245 Music jest do nabycia w sklepach w cenie około 1 529,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 4,52% wyższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Zegarki sportowe znajduje się Garmin Venu .

Zegarek multisportowy z GPS i pomiarem pulsu POLAR VANTAGE V w rankingu sprzedaży urządzeń marki Polar w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Polar jest Czujnik tętna na ramię Polar OH1 . Aktualnie najlepszym produktem marki Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H10 .

Polar znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Polar w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Polar Ignite .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zegarki sportowe Garmin. Na przykład Garmin Venu .

Urządzenia Polar w kategorii Zegarki sportowe są średnio tańsze niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Polar najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Polar > Zegarki sportowe Polar

Podobne produkty: Zegarek multisportowy z gps i pomiarem pulsu POLAR vantage m Zegarek multisportowy z gps i pomiarem pulsu POLAR vantage v Titan Masturbator Fleshlight quickshot vantage

polecane sklepy

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

OCENA:

Zegarek sportowy POLAR Vantage V Pomarańczowy

Aktualizacja: 18/1/2021

Zegarek sportowy POLAR Vantage V Czarny + Opaska H10

Brak ocen

Polar Vantage V (pomarańczowy) Vantage V (pomarańczowy) Polar

Aktualizacja: 16/1/2021

Polar Vantage V + H10 (czarny) Vantage V + H10 (czarny) Polar

OCENA:

Polar Vantage V (pomarańczowy) - Raty 30 x 60,97 zł - RATY 0%

Aktualizacja: 18/1/2021

Polar Vantage V + H10 (czarny) - Raty 20 x 98,45 zł - RATY 0%

Brak ocen

Zegarek multisportowy Polar Vantage V 725882053240

Aktualizacja: 19/1/2021

Zegarek multisportowy Polar Vantage V 725882047645 kwarcowy Polar
Zegarek multisportowy Polar Vantage V 725882046501 kwarcowy Polar
Zegarek multisportowy Polar Vantage V H10 725882046488
Zegarek multisportowy Polar Vantage V H10 725882053257
Zegarek multisportowy Polar Vantage V H10 725882046440 kwarcowy Polar