Konsola Sony Playstation 4 500GB

CENA: od 1510,00 PLN do 1510,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 10 miejscu w kategorii Konsole do gier a biorąc pod uwagę tylko produkty Sony znajduje się na miejscu 6. Jego średnia cena wynosi 1 240,38 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Konsole do gier aktualnie lepiej sprzedaje się Konsola Sony Playstation 4 Slim 1TB . Produkt ten jest droższy o 42,62% od innych w kategorii Konsole do gier a jego aktualna uśredniona cena wynosi 1 503,33 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Konsole do gier największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Konsola Nintendo Switch .

Konsola Sony Playstation 4 500GB w rankingu sprzedaży urządzeń marki Sony w ogóle aktualnie znajduje się na 26 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Sony jest Smartfon SONY Xperia XA2 . Aktualnie najlepszym produktem marki Sony jest Kontroler Sony DualShock 4 v2 .

Sony znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Konsole do gier. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sony w tej kategorii jest Konsola Sony Playstation 4 500GB .

Urządzenia Sony w kategorii Konsole do gier są średnio droższe niż Konsole do gier w ogóle.

Aktualnie Sony jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Sony > Konsole do gier Sony

Rozmiar dysku 500GB > Konsole do gier 500GB

Fragment opisu producenta: Kamery telewizyjne, studyjne i reporterskie, kamkordery, magnetowidy systemu Beta, Digital Beta, monitory telewizyjne, telebimy Zobacz więcej o producencie Sony

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: