Gogle Sony Playstation VR

CENA: od 1208,99 PLN do 2238,96 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Od chwili, gdy założysz gogle PlayStation VR, nowy system wirtualnej rzeczywistości dla PlayStation 4, będziesz grać w radykalnie nowy sposób. Znajdziesz się w samym centrum akcji, niemal czując każdy szczegół fantastycznych nowych światów — naprawdę poczujesz się tak, jak byś był wewnątrz gry....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Konsole do gier produkt Gogle Sony Playstation VR znajdował się na 6 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 227,23 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Konsole do gier aktualnie lepiej sprzedaje się Konsola Sony Playstation 4 Pro . Aktualnie Gogle Sony Playstation VR jest do nabycia w sklepach w cenie około 1 899,86 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 80,24% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Konsole do gier to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Konsola Nintendo Switch .

Gogle Sony Playstation VR w rankingu sprzedaży urządzeń marki Sony w ogóle aktualnie znajduje się na 15 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Sony jest Konsola Sony Playstation 4 Pro . Aktualnie najlepszym produktem marki Sony jest Kontroler Sony DualShock 4 v2 .

Sony znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Konsole do gier. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sony w tej kategorii jest Konsola Sony Playstation 4 500GB .

Urządzenia Sony w kategorii Konsole do gier są średnio droższe niż Konsole do gier w ogóle.

Aktualnie Sony jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Sony > Konsole do gier Sony

Fragment opisu producenta: Sony to obecnie jeden z największych światowych producentów elektroniki użytkowej Zobacz więcej o producencie Sony

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

OCENA:

Sony PLAYSTATION VR Darmowy odbiór w 26 miastach! Raty od 35,27 zł

Aktualizacja: 22/9/2020

Sony Zestaw PlayStation VR + 2x PS Move + Kamera V2 + VR Worlds Darmowy odbiór w 26 miastach! Raty od 65,31 zł