Konsola Sony Playstation 4 1TB

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

PLAYSTATION4 Sony w rankingach sprzedaży:

Konsola Sony Playstation 4 1TB znajduje się na 11 miejscu wśród wszystkich Konsole do gier i na 6 miejscu wśród Konsole do gier Sony. Jego średnia cena wynosi 1 632,56 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Konsole do gier aktualnie lepiej sprzedaje się Konsola Sony Playstation 4 Pro . Konsola Sony Playstation 4 Pro można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 1 754,15 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Konsole do gier to 1 167,70 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 50,22%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Konsole do gier znajduje się Konsola Nintendo Switch .

Konsola Sony Playstation 4 1TB w rankingu sprzedaży urządzeń marki Sony w ogóle aktualnie znajduje się na 67 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Sony jest Sony NWZ-B183 . Aktualnie najlepszym produktem marki Sony jest Sony DualShock 3 (PS3) .

Sony znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Konsole do gier. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sony w tej kategorii jest Konsola Sony Playstation 4 1TB .

Urządzenia Sony w kategorii Konsole do gier są średnio droższe niż Konsole do gier w ogóle.

Aktualnie Sony jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Sony > Konsole do gier Sony

Rozmiar dysku 1TB > Konsole do gier 1TB

Fragment opisu producenta:


Od wielu lat SONY jest czołowym producentem profesjonalnego sprzętu telewizyjnego dla studiów telewizyjnych

Zobacz więcej o producencie Sony

Podobne produkty: Konsola Microsoft xbox one 1TB Gogle Sony playstation vr Konsola Sony playstation 4 pro Konsola nintendo switch

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: