Konsola Sony Playstation 4 1TB

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Konsola Sony Playstation 4 1TB znajduje się na 10 miejscu wśród wszystkich Konsole do gier i na 6 miejscu wśród Konsole do gier Sony. Jego średnia cena wynosi 1 893,67 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Konsole do gier aktualnie lepiej sprzedaje się Konsola Sony Playstation 4 Slim 1TB . Konsola Sony Playstation 4 Slim 1TB można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 1 757,51 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Konsole do gier to 1 118,28 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 57,16%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Konsole do gier znajduje się Konsola Nintendo Switch .

Konsola Sony Playstation 4 1TB w rankingu sprzedaży urządzeń marki Sony w ogóle aktualnie znajduje się na 16 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Sony jest Zestaw słuchawkowy SONY MH750 Stereo . Aktualnie najlepszym produktem marki Sony jest Kontroler Sony DualShock 4 v2 .

Sony znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Konsole do gier. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sony w tej kategorii jest Konsola Sony PSP Go .

Urządzenia Sony w kategorii Konsole do gier są średnio droższe niż Konsole do gier w ogóle.

Aktualnie Sony jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Sony > Konsole do gier Sony

Rozmiar dysku 1TB > Konsole do gier 1TB

Fragment opisu producenta:


Od wielu lat SONY jest czołowym producentem profesjonalnego sprzętu telewizyjnego dla studiów telewizyjnych

Zobacz więcej o producencie Sony

Podobne produkty: Konsola Microsoft xbox one 1TB Gogle Sony playstation vr Konsola Sony playstation 4 pro Konsola nintendo switch

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: