Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX 6042 dla dzieci 7+ (2 szt.)

CENA: od 32,00 PLN do 79,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

EAN: 8710103659259

KRAJ: Holandia

Główka szczoteczki Sonicare For Kids nadaje się idealnie do czyszczenia rosnących dziecięcych zębów. Działa wyłącznie ze szczoteczką elektryczną For Kids — dzięki temu połączeniu czyszczenie jest bezpieczne i przyjemne dla dzieci, co pozytywnie wpływa na budowanie dobrych nawyków. Od 7 roku życia Standardowa główka szczoteczki Philips Sonicare For Kids ma wyprofilowany kształt, który dopasowuje się do zębów dzieci od 7 roku życia, a także miękkie włosie, które umożliwia łagodne czyszczenie. Na tyle główki szczoteczki znajduje się gumowy element, który gwarantuje bezpieczniejsze, przyjemniejsze szczotkowanie. Produkt dostępny jest także w mniejszym, kompaktowym rozmiarze dla dzieci od 4 roku życia. Maksymalna skuteczność czyszczenia w każdej sekundzie Nasza technologia soniczna umożliwia maksymalne wykorzystanie ograniczonego czasu, jaki dzieci spędzają na szczotkowaniu zębów. Pomaga budować zdrowe nawyki i doskonalić technikę szczotkowania. Produkt stworzony, aby zmaksymalizować ruch soniczny W główkach szczoteczki Philips Sonicare zastosowano podstawową technologię wysokiej częstotliwości i amplitudy, dzięki czemu wykonują one ponad 31 tys. ruchów szczotkujących na minutę. Niezrównana technologia soniczna przenosi całą moc z uchwytu do samego końca główki szczoteczki. Ruch soniczny umożliwia dynamiczne czyszczenie, kierując płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, co gwarantuje delikatne, a zarazem skuteczne czyszczenie za każdym razem. Mocowanie na zatrzask ułatwia zakładanie główki szczoteczki Główkę Philips Sonicare For Kids można łatwo założyć i zdjąć ze szczoteczki — dobrze się dopasowuje, jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu. Ważny element wpływający na poprawę zdrowia jamy ustnej Jak wszystkie oryginalne główki szczoteczki Philips Sonicare, jest ona bezpieczna dla zębów i dziąseł. Każda główka szczoteczki została dokładnie przetestowana pod kątem skuteczności i trwałości. Włókna Przypominające zapewniają skuteczne czyszczenie Na pierwszy rzut oka to może nie być oczywiste, ale po kilku miesiącach normalnego użytkowania włosie główki szczoteczki traci swoją sztywność i stopniowo się zużywa. Niebieski kolor naszych Włókien Przypominających zanika i zmienia się w biały, co pomaga zauważyć, że nadszedł czas na wymianę główki szczoteczki. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać główkę szczoteczki co trzy miesiące. Końcówki PASUJĄ do wszystkich szczoteczek sonicznych Philips Sonicare z serii: Kids, Easy Clean, Healthy White, FlexCare, FlexCare +, FlexCare Platinum, oraz Diamond Clean. Opakowanie zawiera 2 końcówki. UWAGA!!! Nie pasuje do modeli Advance i Elite! Zmiana głowicy na nową zalecana jest co 3 miesiące. Produkt fabrycznie nowy i objęty polską gwarancją

HX6042 Philips w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX 6042 dla dzieci 7+ (2 szt.) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 9 miejscu w kategorii Końcówki do szczoteczki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 61,47 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Końcówki do szczoteczki Philips Soniccare HX9044 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 64,35 zł, więc Końcówki do szczoteczki Philips Soniccare HX9044 jest droższy od średniej o 68,87%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Końcówki do szczoteczki znajduje się Philips HX 6064 DiamondClean .

Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX 6042 dla dzieci 7+ (2 szt.) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Philips w ogóle aktualnie znajduje się na 25 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Philips jest Smoczek do butelek Philips Avent SCF632/27 wolny przepływ . Aktualnie najlepszym produktem marki Philips jest Maszynka do włosów Philips QC 5115 .

Philips znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Końcówki do szczoteczki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Philips w tej kategorii jest Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips HX 6011 PRORESULTS (1szt.) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Końcówki do szczoteczki Braun. Na przykład Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Urządzenia Philips w kategorii Końcówki do szczoteczki są średnio droższe niż Końcówki do szczoteczki w ogóle.

Aktualnie Philips jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Philips > Końcówki do szczoteczki Philips

Fragment opisu producenta:

Firma rozpoczęła produkcję lamp żarowych i na przełomie wieków była już jednym z największych producentów żarówek w Europie

Zobacz więcej o producencie Philips

Podobne produkty: Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips hx 6041 dla dzieci 7+ 1 szt. Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips hx 6032 dla dzieci 4 + 2 szt. Końcówki Adaptive Clean hx9042 07 2 szt Philips hx 7012 Sonicare Elite mini 2 Końcówki Air Floss Nozzles hx8012 07 2szt Irygator Listwa Philips p54010 2 m Listwa Philips p54020 2 m Listwa Philips p54030 2 m Philips hx 9331 Sonicare Diamond Clean Philips hx 9334 Sonicare Diamond Clean cortex dla dzieci 2 Rebel szczoteczka do zebow Philips hx6995 FlexCare+ Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun ebs 17 2 Bestway Kolorowy kojec dmuchany dla dzieci 109 x 104 cm Bestway 52221 Głowica do golarki PHILIPS RQ11/50 Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun eb10 2 Basen dla dzieci 54153 Bestway 91084 glowica philips rq12 do golarki przenosny glosnik Philips sba3020 Końcówki Oral-B Precision Clean eb 20 4 4szt Końcówki do szczoteczek Remington Końcówki rs401 4szt.

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według:

Brak ocen

Sonicare HX6042/33 Kids 7 + końcówka Philips - sprzedaż na sztuki...

Aktualizacja: 8/12/2021

Sonicare HX6042/33 Kids 7 + Philips końcówka dla dzieci ( 2 szt ) - końcówki Dystrybucja PL Sonicare Philips