Projektor Overmax Multipic 2.3

CENA: od 319,00 PLN do 389,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

PROFESJONALNY PROJEKTOR MULTIMEDIALNY OVERMAX MULTIPIC 2.3 Z WIFIPoczuj się jak w kinie! Już dziś zaplanuj projekcję ulubionych filmów z użyciem Multipic 2.3! Jeśli potrzebujesz mobilnego projektora do biznesowych prezentacji, z pomocą również przyjdzie

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 1 miejscu w kategorii Projektory a biorąc pod uwagę tylko produkty Overmax znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 380,61 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na drugm miejscu w kategorii Projektory jest Projektor Epson EH-TW610 .

Projektor Overmax Multipic 2.3 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 11 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Tablet OVERMAX EduTab . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Projektory. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Projektor Overmax Multipic 2.3 .

Urządzenia Overmax w kategorii Projektory są średnio tańsze niż Projektory w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Projektory Overmax

Podobne produkty: Karaoke OVERMAX idol 5.1 Karaoke OVERMAX idol 3.1 Smartwatch overmax touch 1.1 OVERMAX homebox 3.1 Dron Overmax x bee drone 5.2 wifi kamera samochodowa rejestrator overmax camroad 6.1 oczyszczacz powietrza Overmax Home puri OVERMAX homebox 4.1

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: