Wideorejestrator MIKAVI PQ4

CENA: od 649,00 PLN do 649,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Alert zmęczenia kierowcy:nie;Miejsce na kartę pamięci:microSD;Datownik:tak;Format zapamiętywanych plików:H.264, MOV;Funkcje:nagrywanie w pętli, GPS;Dodatkowe opcje:detekcja ruchu, menu w języku polskim;GPS:tak;G-sensor:tak;Gwarancja:24 miesiące;HDMI:nie;Interfejs zasilania:miniUSB;Kąt widzenia:170°;Łączność Wi-Fi:tak;Maksymalna pojemność kart pamięci:microSD do 128 GB;Maksymalna pojemność kart pamięci - relacje:microSD do 128 GB;Model procesora:NOVATEK NT96663 V2;Model Sensora:Sony STARVIS IMX327;Montaż do szyby:uchwyt ;Wyposażony w mikrofon:tak;Nagrywanie w pętli i nadpisywanie nagrań:tak;Nakrywanie dźwięku:tak;Obsługa kart pamięci:tak;Odbiornik GPS:tak;Wewnętrzna pamięć:0;Przysłona:f/1,8;Typ obiektywu:stałoogniskowy;Rozdzielczość filmu:Full HD 1080p / 60 fps, Quad HD 2560x1440p / 30 fps;Rozdzielczość matrycy:0;Rozdzielczość zdjęć:12 mln pikseli;System bezpieczeństwa ADAS (LDWS/FCWS):tak;Tryb nocny:nie;Tryb parkingowy:Tak;Tylna kamera:nie;USB:tak;WDR/HDR:tak;Rozmiar ekranu:2 ";Wi-Fi:tak;Ekran:tak

PQ4 Mikavi w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Rejestratory jazdy produkt Wideorejestrator MIKAVI PQ4 znajdował się na 56 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 651,85 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Rejestratory jazdy aktualnie lepiej sprzedaje się Kamera samochodowa Viofo G1WC . Produkt ten jest tańszy o 29,52% od innych w kategorii Rejestratory jazdy a jego aktualna uśredniona cena wynosi 227,57 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Rejestratory jazdy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator MIKAVI PQ4 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Mikavi w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Mikavi jest Wideorejestrator MIKAVI PQ1 . Aktualnie najlepszym produktem marki Mikavi jest Wideorejestrator MIKAVI PQ4 Dual .

Mikavi nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Mikavi znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Mikavi w tej kategorii jest Wideorejestrator MIKAVI PQ4 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy Blaupunkt. Na przykład Wideorejestrator BLAUPUNKT BP 2.0 FHD .

Urządzenia Mikavi w kategorii Rejestratory jazdy są średnio droższe niż Rejestratory jazdy w ogóle. Rejestratory jazdy Mikavi stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Producent Mikavi > Rejestratory jazdy Mikavi

Podobne produkty: Wideorejestrator MIKAVI pq4 dual Wideorejestrator XBLITZ professional v2

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: