Robot wieloczynnościowy MPM KASIA MRK-12

CENA: od 449,99 PLN do 449,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy o mocy silnika 800 W, w kolorze srebrno-czarnym, przejmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne czynności związane z przygotowywaniem dań. Pojemność misy roboczej wynosi 1.5 l. Posiada funkcje zagniatania ciasta, wyciskania soku z cytrusów, mieszania, miksowania, rozdrabniania-siekania, tarcia na wiórki, pracy pulsacyjnej, krojenia na plastry jak również ubijania piany. Konstrukcję stanowi misa ze stali szlachetnej z pokrywką oraz antypoślizgowe nóżki....

MRK12 MPM w rankingach sprzedaży:

Robot wieloczynnościowy MPM KASIA MRK-12 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Roboty kuchenne, blendery. Jego średnia cena wynosi 399,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta MPM.

Nieco popularniejszym produktem MPM jest Opiekacz MPM MOP-27 . Aktualnie najlepszym produktem marki MPM jest Gofrownica MPM MGO-24 .

MPM nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Roboty kuchenne, blendery, Roboty kuchenne, blendery MPM znajdują się dopiero na 12 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki MPM w tej kategorii jest Blender MPM MRK-17 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Roboty kuchenne, blendery Braun. Na przykład Blender BRAUN MQ9135XI MultiQuick 9 .

Urządzenia MPM w kategorii Roboty kuchenne, blendery są średnio tańsze niż Roboty kuchenne, blendery w ogóle.

Aktualnie MPM najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Podobne produkty: robot kuchenny MPM mrk 5 Blender MPM mrk 17 Blender MPM mbl 29 c Robot wieloczynnościowy Kenwood fdm307ss Robot wieloczynnościowy Kenwood kvl6011t Robot planetarny Bomann km 6030 Różowy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: