Grzejnik konwektorowy MESKO MS 7713

CENA: od 74,99 PLN do 74,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Elektryczny grzejnik konwektorowy jest przenośną alternatywą zwykłego kaloryfera, z tym, że można go ustawić dokładnie tam, gdzie ma być potrzebny. Unoszące się z grzejnika ciepłe powietrze skutecznie podnosi temperaturę otoczenia, co przydaje się w różnych sytuacjach: zarówno, kiedy w pomieszczeniu nie ma innego źródła ciepła, jak i kiedy źródła ciepła są nie wystarczające dla przebywającej tam osoby. Grzejnik konwektorowy sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i biurze. Dodatkowo użytkownik może zadecydować o poziomie grzania, wybierając jeden z trzech poziomów mocy. Ponadto urządzenie wyposażone jest w możliwość ustawienia czasu włączania i wyłączania pozwalając nam ogrzać pomieszczenie jeszcze przed naszym przyjściem....

MS7713 Mesko w rankingach sprzedaży:

Grzejnik konwektorowy MESKO MS 7713 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Grzejniki. Jego średnia cena wynosi 99,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Grzejnik konwektorowy MESKO MS 7713 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Mesko w ogóle aktualnie znajduje się na 53 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Mesko jest Piekarnik MESKO MS 6004 . Aktualnie najlepszym produktem marki Mesko jest Suszarka do włosów Adler MESKO MS 2250 .

Mesko nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Grzejniki, Grzejniki Mesko znajdują się dopiero na 15 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Mesko w tej kategorii jest Grzejnik konwektorowy MESKO MS 7713 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Grzejniki Teesa. Na przykład Grzejnik olejowy Teesa TSA8031 .

Urządzenia Mesko w kategorii Grzejniki są średnio tańsze niż Grzejniki w ogóle.

Aktualnie Mesko najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Rodzaj grzejnika konwektorowe > Grzejniki konwektorowe

Producent Mesko > Grzejniki Mesko

Podobne produkty: Grzejnik konwektorowy milla home mch300k

polecane sklepy

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: