Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne

CENA: od 499,00 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne posiada 38 programów szycia, funkcja szycia wstecz, wygodną rączkę do przenoszenia....

IVONNE Łucznik w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Maszyny do szycia produkt Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne znajdował się na 35 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 558,58 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Maszyny do szycia.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Maszyna do szycia Redstar S 200 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 689,72 zł, więc Maszyna do szycia Redstar S 200 jest droższy od średniej o 75,64%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Maszyny do szycia znajduje się Maszyna do szycia Łucznik Mini .

Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne w rankingu sprzedaży urządzeń marki Łucznik w ogóle aktualnie znajduje się na 63 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Łucznik jest Sokowirówka ŁUCZNIK JC-2018 Fresh&Juicy . Aktualnie najlepszym produktem marki Łucznik jest Czajnik ŁUCZNIK WK 1801 .

Łucznik znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Maszyny do szycia. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Łucznik w tej kategorii jest Maszyna do szycia Łucznik 827 Maja .

Urządzenia Łucznik w kategorii Maszyny do szycia są średnio tańsze niż Maszyny do szycia w ogóle.

Aktualnie Łucznik jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Łucznik > Maszyny do szycia Łucznik

Podobne produkty: maszyna do szycia ŁUCZNIK mia

polecane sklepy

OCENA:

Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne

Aktualizacja: 16/9/2021

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

OCENA:

Maszyna do szycia ŁUCZNIK Ivonne

Aktualizacja: 16/9/2021