Suszarka na grzejnik MELICONI Lock Radiator (5 m)

CENA: od 36,93 PLN do 54,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Funkcjonalna suszarka do bielizny na grzejnik to klasyczna, sprawdzona konstrukcja, najlepsze materiały, stabilność i duża powierzchnia suszenia....

LOCKRADIATOR Meliconi w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Suszarka na grzejnik MELICONI Lock Radiator (5 m) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 42 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 42,71 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Suszarka wisząca Leifheit Telegant 70 83250 . Produkt ten jest tańszy o 52,13% od innych w kategorii Suszarki do bielizny a jego aktualna uśredniona cena wynosi 65,00 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Suszarki do bielizny największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Suszarka Vileda Infinity .

Suszarka na grzejnik MELICONI Lock Radiator (5 m) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Meliconi w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Meliconi jest Suszarka pionowa MELICONI Stendimeglio Junior . Aktualnie najlepszym produktem marki Meliconi jest Suszarka pionowa MELICONI Stendimeglio 60 (60 m) .

Meliconi jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Suszarki do bielizny, Suszarki do bielizny Meliconi znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Meliconi w tej kategorii jest Suszarka stojąca MELICONI Lock Resin (22 m) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Suszarki do bielizny Rorets. Na przykład Suszarka RORETS Triple .

Urządzenia Meliconi w kategorii Suszarki do bielizny są średnio droższe niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Meliconi najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Meliconi > Suszarki do bielizny Meliconi

Podobne produkty: suszarka do ubran Meliconi lock inox 22 m Suszarka na wanne CASASI bath flex suszarka do ubran Gimi telepack suszarka do ubran gimi spin Suszarka ogrodowa RORETS wilmer suszarka lazienkowa Vileda 142407 suszarka wiszaca Leifheit teleclip 100 suszarka do ubran Leifheit classic 200 easy Suszarka RORETS forma Radiator Thermalright ultra 120a Grzejnik panelowy ścienny Dimplex PLXE 0 , 5 kW plx050e Grzejnik RAVEN ego001 Grzejnik konwektorowy DESCON da k2010 ts Super Turbo Grzejnik stalowy Madera instal projekt md 2 1500 12d50eft Grzejnik ms 7804 MESKO

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: