Odkurzacz Karcher WD5 Premium

CENA: od 640,00 PLN do 789,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charakteryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej. Dzięki na nowo zaprojektowanemu silnikowi, konstrukcji i akcesoriom odkurzacz charakteryzuje się wysoką siłą ssania. Bogate wyposażenie standardowe gwarantuje szeroki zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu. Płaski filtry falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to innowacyjna i opatentowana przez Kärcher technologia szybkiego i łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją i gotowe! Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, lecz zatrzymuje się w kasecie. Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania. Funkcja wydmuchu umożliwia usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. W standardzie 25 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2,2 m. Zbiornik można łatwo opróżnić dzięki praktycznemu uchwytowi 3 w 1 oraz spustowi wody. Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Cechy Innowacyjna, opatentowana technologia szybkiego wyjmowania filtra, Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssąca, Demontowalny uchwyt, Innowacyjne czyszczenie filtra, Praktyczna funkcja wydmuchu, Praktyczna pozycja parking, Praktyczny uchwyt na przewód zasilający, Opatentowany uchwyt 3 w 1. Zalety Innowacyjna, opatentowana technologia szybkiego i łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem. Praca na sucho i na mokro bez potrzeby wymiany filtra, Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania, Możliwość podłączenia różnych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Łatwe odkurzanie nawet w trudno dostępnych miejscach, Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania, Siła ssania zostaje szybko przywrócona, Użyteczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika, Bezproblemowe usuwanie żwiru, Łatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy, Akcesoria oraz wąż ssący i przewód zasilający dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza, Wygodny w transporcie, Łatwe opróżnianie zbiornika. Numer katalogowy: 1.348-231.0 Zastosowania Prace remontowe, Ogród i teren wokół domu, Garaż, Warsztat, Warsztat majsterkowicza, Piwnica, Czyszczenie podjazdu, Czyszczenie wnętrza samochodu, Zbieranie dużych ilości wody.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Odkurzacz Karcher WD5 Premium to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Odkurzacze zwykłe. Jego średnia cena wynosi 777,33 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Odkurzacz Karcher WD5 Premium w rankingu sprzedaży urządzeń marki Karcher w ogóle aktualnie znajduje się na 75 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Karcher jest Myjka ciśnieniowa Karcher SC5 Premium . Aktualnie najlepszym produktem marki Karcher jest Karcher Środek do czyszczenia szkła RM 500 0,5l .

Karcher nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze zwykłe, Odkurzacze zwykłe Karcher znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Karcher w tej kategorii jest Odkurzacz Karcher WD5 1.348-191 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze zwykłe Zelmer. Na przykład Odkurzacz ZELMER ZVC427VT Jupiter .

Urządzenia Karcher w kategorii Odkurzacze zwykłe są średnio droższe niż Odkurzacze zwykłe w ogóle.

Aktualnie Karcher jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Karcher > Odkurzacze zwykłe Karcher

Kolor żółty > Odkurzacze zwykłe żółty

Fragment opisu producenta: Założycielem firmy był młody niemiecki inżynier Alfred Kärcher Zobacz więcej o producencie Karcher

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

OCENA:

Odkurzacz Karcher WD 5 Premium (1.348-231.0) Szybka dostawa!...

Aktualizacja: 30/9/2020

Odkurzacz Karcher WD5 P (1.348-194.0) Darmowy odbiór w 26 miastach! Raty od 21,27 zł

Brak ocen

Kärcher WD 5 P 1800 W Bęben próżniowy Suchy i Mokry Bez worka 25...

Aktualizacja: 29/9/2020

Kärcher WD 5 P Premium 1100 W Bęben próżniowy Suchy i Mokry 25 l, Wet/dry vacuum cleaner 1100 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, 25 l, Czarny, Żółty