Waga HUAWEI AH100 Smart Scale

CENA: od 109,90 PLN do 159,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Prosty i smukły design doskonale wpasowuje się do każdego domu. Zaokrąglony panel w kolorze białym został wykonany z hartowanego szła zapewniającym tym samym wytrzymałość urządzenia i bezpieczeństwo podczas wykonywania pomiarów. Ruchome stopki dostosowują się do powierzchni i zapewniają wiarygodne wyniki w przypadku nierównego podłoża. Dzięki dedykowanej mobilnej aplikacji możemy zsynchronizaować dane pomiarowe na smartfonie czy tablecie. Za pomocą jednego pomiaru mamy możliwość odczytu 9 wskaźników. Prezentowane dane są następnie syntezowane i prezentowane graficznie w moblinym urządzeniu. Automatycznie rozpoznaje do 10 użytkowników i udostępnia dane w mediach społecznościowych. Urządzenie kompatybilne z Androidem i iOS (aplikacja do pobrania). Waga zasilana czterema bateriami AAA (brak w zestawie)....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Wagi łazienkowe produkt Waga HUAWEI AH100 Smart Scale znajdował się na 3 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 97,49 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Analizator Składu Ciała Gocever Smart Scale V2 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 65,79 zł i jest ona niższa o 33,40% od średniej ceny w kategorii Wagi łazienkowe.

W ostatnim czasie w kategorii Wagi łazienkowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Xiaomi Waga Łazienkowa Mi Body Composition Scale 2 .

Waga HUAWEI AH100 Smart Scale w rankingu sprzedaży urządzeń marki Huawei w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Huawei znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Wagi łazienkowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Huawei w tej kategorii jest Waga HUAWEI AH100 Smart Scale .

Większym zainteresowaniem cieszą się Wagi łazienkowe Esperanza. Na przykład Waga łazienkowa Esperanza Salsa EBS004 .

Urządzenia Huawei w kategorii Wagi łazienkowe są średnio droższe niż Wagi łazienkowe w ogóle.

Aktualnie Huawei jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Huawei > Wagi łazienkowe Huawei

polecane sklepy

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: