HASBRO Monopoly Kraków winning moves

CENA: od 32,00 PLN do 111,13 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Bez wątpienia Kraków urzeka niepowtarzalną aurą - chwilami leniwą, chwilami pełną wrażeń, ale zawsze wyjątkową i inspirującą. Leżący od wieków na przecięciu ważnych szlaków handlowych, na styku kultur i politycznych wpływów, pełen jest zagadek i urokliwych miejsc, które sprawiają, że zabiegani mieszkańcy oraz przyjezdni goście mają niezliczone okazje, aby zwolnić, przystanąć, popatrzeć. Odkryj angielską wersję językową, kultowej edycji Monopoly Kraków! Nie czekaj, rzuć kostką, wykonaj ruch, dokonaj transakcji i zbij fortunę!

Produkt w rankingach sprzedaży:

HASBRO Monopoly Kraków winning moves znajduje się na 28 miejscu wśród wszystkich Gry planszowe dla dzieci i na 13 miejscu wśród Gry planszowe dla dzieci Hasbro. Jego średnia cena wynosi 80,73 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się HASBRO Monopoly Legia Warszawa . Aktualnie HASBRO Monopoly Legia Warszawa jest do nabycia w sklepach w cenie około 79,72 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 24,93% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Gry planszowe dla dzieci to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Hasbro Parker Gra planszowa Monopoly .

HASBRO Monopoly Kraków winning moves w rankingu sprzedaży urządzeń marki Hasbro w ogóle aktualnie znajduje się na 36 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Hasbro jest HASBRO Monopoly Legia Warszawa . Aktualnie najlepszym produktem marki Hasbro jest Hasbro Parker Gra planszowa Monopoly .

Hasbro znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Gry planszowe dla dzieci. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Hasbro w tej kategorii jest Hasbro Parker Games Gra Ryzyko 45086 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Gry planszowe dla dzieci Rebel. Na przykład Cortex dla Dzieci 2 Rebel .

Urządzenia Hasbro w kategorii Gry planszowe dla dzieci są średnio droższe niż Gry planszowe dla dzieci w ogóle.

Aktualnie Hasbro jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: HASBRO Monopoly gdansk HASBRO monopoly warszawa xxlecie Amigo quo vadis Alexander bitwa powietrzna Amigo oltre mare Abacus Spiele taj mahal Abacus Spiele strozzi Abacus Spiele tara Elektroniczny papieros winning l88 e pack Trefl kalambury Elektroniczny papieros L88B Winning

polecane sklepy

Wynik 1 - 3 z 3

Sortuj według:

Brak ocen

HASBRO Monopoly Kraków ANG Winning Moves

Aktualizacja: 13/4/2021

Gra planszowa Monopoly Kraków wersja Angielska Hasbro