Stacja pogody Hama EWS Trio

CENA: od 149,99 PLN do 218,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Stacja pogody Hama EWS Trio Funkcje dodatkowe:alarm, pamięć pomiaru temperatur, podświetlany wyświetlacz;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Pomiar ciśnienia:nie;Pomiar prędkości wiatru:nie;Pomiar temperatury:wewnątrz;Pomiar wielkości opadów:nie;Pomiar wilgotności powietrza:na zewnątrz, wewnątrz;Prognozowanie pogody:tak;Wymiary (szer. x wys. x gł.):14,7 x 13,3 x 2,6 cm;Wyposażenie:3 czujniki zewnętrzne, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, stacja bazowa;Zasilanie:3 x bateria AAA, 6 x bateria AA;Zegar:tak;Zewnętrzny czujnik pogody:bezprzewodowy

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Stacje meteorologiczne produkt Stacja pogody Hama EWS Trio znajdował się na 24 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 121,45 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Omega OWS01 . Aktualnie Omega OWS01 jest do nabycia w sklepach w cenie około 66,15 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 33,93% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Stacje meteorologiczne znajduje się Meteo SP50 .

Stacja pogody Hama EWS Trio w rankingu sprzedaży urządzeń marki Hama w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Hama jest Stacja pogody Hama TH-130 . Aktualnie najlepszym produktem marki Hama jest Mysz Hama EMW-500 .

Hama jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Stacje meteorologiczne, Stacje meteorologiczne Hama znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Hama w tej kategorii jest Stacja Pogody Hama EWS-200 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Stacje meteorologiczne Camry.

Urządzenia Hama w kategorii Stacje meteorologiczne są średnio tańsze niż Stacje meteorologiczne w ogóle.

Aktualnie Hama jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: stacja pogody Hama ews 200 Hama ews intro Ramka cyfrowa Hama slimline steel 8.0 z meteo 95282 stacja pogody bezprzewodowa GreenBlue gb151 DCF VA stacja pogody bezprzewodowa GreenBlue gb142

polecane sklepy

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

OCENA:

Stacja pogody HAMA EWS-TRIO Czarny

Aktualizacja: 16/1/2021

Stacja pogody HAMA EWS-Trio

OCENA:

Hama EWS-TRIO, 3 czujniki

Aktualizacja: 16/1/2021