Stacja Pogody Hama EWS-200

CENA: od 99,99 PLN do 158,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Stacja Pogody Hama EWS-200 Stacja pogody EWS-200 Do cyfrowego monitoringu pogody z zegarem radiowym Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i zewnętrznego czujnika radiowego Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Można podłączyć maks. trzy bezprzewodowe czujniki zewnętrzne Wyświetlacz pojemności baterii dla stacji i czujnika zewnętrznego Termometr: Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej Wyświetlanie trendu temperatury Może być przełączany między stopniami Celsjusza i Fahrenheita Max./min. pamięć danych dla temperatury Barometr: Prognoza pogody: słoneczna, zachmurzona, pochmurna, deszczowa Hygrometr: Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz i na zewnątrz Max./min. Pamięć danych dla Wilgotności Powietrza Funkcja czasu / kalendarza / alarmu: Czas można przełączać pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym Wyświetlanie daty i dnia tygodnia Dzień tygodnia wyświetlanie (7 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, duński, niderlandzki) Z funkcją drzemki Ustawienie strefy czasowej

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 53 miejscu w kategorii Stacje meteorologiczne a biorąc pod uwagę tylko produkty Hama znajduje się na miejscu 7. Jego średnia cena wynosi 85,71 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Meteo SP54 . Meteo SP54 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 27,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Stacje meteorologiczne to 97,25 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 72,24%.

W ostatnim czasie w kategorii Stacje meteorologiczne największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Stacja pogody SENCOR SWS 1500 .

Stacja Pogody Hama EWS-200 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Hama w ogóle aktualnie znajduje się na 27 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Hama jest Słuchawki HAMA HS-101 Multimedialne . Aktualnie najlepszym produktem marki Hama jest Mysz Hama EMW-500 .

Hama nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Stacje meteorologiczne, Stacje meteorologiczne Hama znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Hama w tej kategorii jest Stacja meteorologiczna Hama EWS-800 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Stacje meteorologiczne Netatmo.

Urządzenia Hama w kategorii Stacje meteorologiczne są średnio tańsze niż Stacje meteorologiczne w ogóle.

Aktualnie Hama jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: stacja pogody Hama ews 710 stacja pogody Hama ews 3200 Czujnik zewnętrzny HAMA ts35c Czujnik zewnętrzny HAMA ts36e stacja pogody GreenBlue gb143 stacja pogody GreenBlue gb522 stacja pogody Meteo sp73 SMART

polecane sklepy

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

Brak ocen

OCENA:

Stacja pogody HAMA EWS-200 Czarny

Aktualizacja: 3/12/2020

Brak ocen

Brak ocen

Stacja pogody HAMA EWS-200 Czarna Media Markt

Aktualizacja: 3/12/2020

Stacja pogody HAMA EWS-200 Czarna Media Markt