Stacja Pogody Hama EWS-200

CENA: od 99,99 PLN do 148,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

EAN: 4047443410795

KRAJ: Niemcy

Stacja pogody EWS-200 Do cyfrowego monitoringu pogody z zegarem radiowym Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej Wskazywanie prognozy pogody za pomocą 4 symboli: słonecznie, lekkie zachmurzenie, pochmurnie, deszczowo Wskazywanie na ekranie temperatury i wilgotności powietrza na czujniku zewnętrznym Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i zewnętrznego czujnika radiowego Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Można podłączyć maks. trzy bezprzewodowe czujniki zewnętrzne Wyświetlacz pojemności baterii dla stacji i czujnika zewnętrznego Termometr: Wyświetlanie temperatury wewnętrznej i zewnętrznej Wyświetlanie trendu temperatury Może być przełączany między stopniami Celsjusza i Fahrenheita Max./min. pamięć danych dla temperatury Barometr: Prognoza pogody: słoneczna, zachmurzona, pochmurna, deszczowa Hygrometr: Wyświetlanie wilgotności otoczenia wewnątrz i na zewnątrz Max./min. Pamięć danych dla Wilgotności Powietrza Funkcja czasu / kalendarza / alarmu: Czas można przełączać pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym Wyświetlanie daty i dnia tygodnia Dzień tygodnia wyświetlanie (7 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, włoski, francuski, duński, niderlandzki) Z funkcją drzemki Ustawienie strefy czasowej Akcesoria w zestawie: Wymiary: 17,7 x 18 x 3 cmPozostałe parametry: Pomiar temp. (zewnętrznej): -20°C do 70°C Zakres pomiaru (wewnętrze): 0°C - 50°C ...

EWS200 Hama w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 42 miejscu w kategorii Stacje meteorologiczne a biorąc pod uwagę tylko produkty Hama znajduje się na miejscu 5. Jego średnia cena wynosi 104,84 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Czujnik zewnętrzny HAMA TS36E . Czujnik zewnętrzny HAMA TS36E można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 40,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Stacje meteorologiczne to 114,06 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 64,93%.

W ostatnim czasie w kategorii Stacje meteorologiczne największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Termohigrometr Beurer HM 16 .

Stacja Pogody Hama EWS-200 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Hama w ogóle aktualnie znajduje się na 24 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Hama jest Hama Rotate 128GB . Aktualnie najlepszym produktem marki Hama jest Mysz Hama EMW-500 .

Hama jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Stacje meteorologiczne, Stacje meteorologiczne Hama znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Hama w tej kategorii jest Stacja Pogody Hama EWS-200 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Stacje meteorologiczne GreenBlue. Na przykład Stacja pogody GreenBlue GB520 .

Urządzenia Hama w kategorii Stacje meteorologiczne są średnio tańsze niż Stacje meteorologiczne w ogóle.

Aktualnie Hama jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Podobne produkty: stacja pogody Hama ews 710 stacja pogody Hama ews 3200 Czujnik zewnętrzny HAMA ts35c Czujnik zewnętrzny HAMA ts36e stacja pogody GreenBlue gb143 stacja pogody GreenBlue gb522 stacja pogody Meteo sp73 SMART stacja pogody z projektorem Meteo sp66 stacja pogody oregon scientific rm511 stacja pogody TREVI me3120rc

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według: