Czajnik GÖTZE & JENSEN KT700K

Czajnik GÖTZE & JENSEN KT700K

CENA: od 159,99 PLN do 159,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Bezprzewodowy czajnik GÖTZE & JENSEN KT700K ma dużą pojemność 1,5 litra i jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ma prosty, elegancki wygląd i jest w uniwersalnym, czarnym kolorze. Jego podwójne ścianki zabezpieczają zewnętrzną ściankę przed przegrzaniem, co skutecznie chroni Cię przed oparzeniem, a także pomagają dłużej utrzymać wysoką temperaturę wody. Czajnik posiada wylewkę w kształcie litery U oraz zgrabnie wyprofilowaną pokrywkę. Otworzysz ją wygodnym przyciskiem w rączce....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Czajnik GÖTZE & JENSEN KT700K to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Czajniki elektryczne. Jego średnia cena wynosi 179,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Czajnik GÖTZE & JENSEN KT700K w rankingu sprzedaży urządzeń marki Gotze & Jensen w ogóle aktualnie znajduje się na 44 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Gotze & Jensen jest Waga BS501 GOTZE & JENSEN . Aktualnie najlepszym produktem marki Gotze & Jensen jest Gofrownica GÖTZE & JENSEN DW900 .

Gotze & Jensen nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Czajniki elektryczne, Czajniki elektryczne Gotze & Jensen znajdują się dopiero na 58 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Gotze & Jensen w tej kategorii jest Czajnik GÖTZE JENSEN KT050E .

Większym zainteresowaniem cieszą się Czajniki elektryczne Orava. Na przykład Czajnik Orava elektryczny na wodę 1,2l (VK-3513 G) .

Urządzenia Gotze & Jensen w kategorii Czajniki elektryczne są średnio droższe niż Czajniki elektryczne w ogóle. Czajniki elektryczne Gotze & Jensen stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Gotze & Jensen jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Obudowa czajnika metalowe > Czajniki elektryczne metalowe

Producent Gotze & Jensen > Czajniki elektryczne Gotze & Jensen

Pojemność 1.5l > Czajniki elektryczne 1.5l

Moc czajnika 1800W > Czajniki elektryczne 1800W

Podobne produkty: Czajnik ELDOM c275 Veno

polecane sklepy

OCENA:

Czajnik GÖTZE & JENSEN KT700K

Aktualizacja: 16/4/2021

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: