Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 5S Plus srebrny z czarnym paskiem (010-01987-21)

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 5S Plus srebrny z czarnym paskiem (010-01987-21) Duże zdjęcie

CENA: od 1804,00 PLN do 2179,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Produkt pojawił się na rynku w 2018 roku. Zegarek ma wbudowane mapy, można nim płacić za zakupy.

Akcelerometr:tak;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:nie;Użytkowe opcje:akcelerometr, barometr, budzik, Garmin Pay, informacje pogodowe, licznik kroków, monitor snu, możliwość wymiany paska, powiadomienia, tryby sportowe, zgodność z Garmin Connect, żyroskop;Funkcje użytkowe:czujnik tętna, żyroskop, barometr, odbiornik GPS, odtwarzacz muzyki;Gwarancja:24 miesiące;Informacje pogodowe:tak;Kolor:czarno-szary;Integracja z telefonem:Bluetooth;Kształt ekranu:okrągły;Menu w języku polskim:tak;Model relacje:Garmin Fenix 5S Plus;Monitor snu:tak;Możliwość wymiany paska:tak;Możliwość zmiany motywu tarczy:nie;Odbiornik GPS:tak;Pamięć RAM:0;Płatność zbliżeniowa (NFC):Garmin Pay;Pojemność akumulatora:0;Rodzaj:Zegarek Sportowy;Rodzaj aktywności:bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, narciarstwo, pływanie, thriatlon, wioślarstwo, golf;Rozdzielczość ekranu:240 x 240 pikseli;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Timer:tak;Waga:76 g;Wariant:Garmin Fenix 5S Plus;Wbudowana pamięć:0;Wejście kart SIM:nie;Wejście karty pamięci:nie;Rozmiar ekranu:1,2 ";Wodoszczelny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Konstrukcja koperty:stal szlachetna;Konstrukcja paska:tworzywo sztuczne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Żyroskop:tak

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 5S Plus srebrny z czarnym paskiem (010-01987-21) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 48 miejscu w kategorii Zegarki sportowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 762,50 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Zegarek Tomtom Runner 2 Music . Aktualnie Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 5S Plus srebrny z czarnym paskiem (010-01987-21) jest do nabycia w sklepach w cenie około 79,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 94,33% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Zegarki sportowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Garmin Venu .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Garmin.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Garmin Czujnik tętna HRM3 . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S (010-02159-01) .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: