Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50Z

CENA: od 1085,00 PLN do 1249,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 7

Bezpieczeństwo użytkowania:automatyczne wyłączenie;Czyszczenie piekarnika:filtr katalityczny;Czyszczenie piekarnika:katalityczne;Dominujący odcień:czarny;Drzwi:otwierane uchylnie;Funkcje dodatkowe:oświetlenie halogenowe, pieczenie wielopoziomowe, wyświetlacz elektroniczny ;Funkcje dodatkowe:pieczenie wielopoziomowe;Funkcje podstawowe pieczenia:grill, grzałka dolna, grzałka górna + grzałka dolna, rozmrażanie, szybki grill, termoobieg, termoobieg plus para, turbogrill;Grill (opiekacz):tak;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Kolor frontu:czarny;Kraj produkcji:Polska;Liczba poziomów pieczenia:4;Moc przyłączeniowa:0;Napięcie zasilania:0;Pojemność:57 litrów;Pojemność:50-59 litrów;Programator pracy piekarnika:elektroniczny;Rożen:nie;Sterowanie:elektroniczne - chowane pokrętła na froncie piekarnika ;Termoobieg :tak;Termoobieg do opisów:termoobieg;Termoobieg:tak;Termosonda:nie;Typ prowadnic do opisów:drabinki;Typ prowadnic w piekarniku:drabinki;Waga netto:29,4 kg;Wnętrze piekarnika:wkłady katalityczne;Wykonanie piekarnika:szkło i stal nierdzewna;Głębokość:56 cm;Szerokość:59,4 cm;Wysokość:59 cm;Wyposażenie:1 półka blaszana, 1 ruszt, brytfanna, instrukcja obsługi w języku polskim;Zużycie energii (tryb tradycyjny):0,85 kWh;Zużycie energii (tryb z wentylatorem):0,75 kWh

Produkt w rankingach sprzedaży:

Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50Z znajduje się na 7 miejscu wśród wszystkich Piekarniki i na 1 miejscu wśród Piekarniki Electrolux. Jego średnia cena wynosi 1 472,73 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50Z systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Piekarniki.

W kategorii Piekarniki aktualnie lepiej sprzedaje się Piekarnik BEKO BIE 24300B . Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50Z można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 1 071,49 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Piekarniki to 1 685,81 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 36,44%.

W ostatnim czasie w kategorii Piekarniki największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Amica EB6521 Fusion .

Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50Z w rankingu sprzedaży urządzeń marki Electrolux w ogóle aktualnie znajduje się na 20 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Electrolux jest Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV634 . Aktualnie najlepszym produktem marki Electrolux jest Filtr ELECTROLUX EFH13W .

Electrolux jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Piekarniki, Piekarniki Electrolux znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Electrolux w tej kategorii jest Piekarnik Electrolux EZB3400AOX .

Większym zainteresowaniem cieszą się Piekarniki Samsung. Na przykład Piekarnik do zabudowy Samsung Dual Cook NV70M3541RB .

Urządzenia Electrolux w kategorii Piekarniki są średnio droższe niż Piekarniki w ogóle.

Aktualnie Electrolux najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Electrolux > Piekarniki Electrolux

Ustawienie do zabudowy > Piekarniki do zabudowy

Kolor czarny > Piekarniki czarny

Fragment opisu producenta:
Firma stworzyła wiele przełomowych produktów wykorzystujących innowacyjne rozwiązania technologiczne, między innymi pierwszą lodówkę absorpcyjną (1925), pierwszą lodówkę chłodzoną powietrzem (1931), pierwszą zamrażarkę skrzyniową (1956), pierwszy odkurzacz z regulowaną dyszą (1964), a ostatnio pierwszy na świecie w pełni automatyczny odkurzacz – Trilobite Zobacz więcej o producencie Electrolux

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według: